אופיר שניצר מונה לסמנכ"ל מכירות בחברת פורטק

אופיר שניצר צילום עמי לובטון

אופיר שניצר מונה לסמנכ"ל מכירות בחברת פורטק. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על התהליכים העסקיים של החברה,  בערוצי המכירה הישירים ובערוצים העקיפים,  באמצעות השותפים העסקיים. לפורטק מערכת יחסים ותיקה ומבוססת עם אינטגרטורים מובילים בשוק אבטחת התוכנה, כגון: SmartSoft – יעל תוכנה, אינטגריטי, בינת, מלמ תים, 2BSecure ועוד,  ובכוונתה להעמיק שיתופי פעולה אלה וליצור שיתופי פעולה חדשים.

"אנחנו רוצים לספק את הפתרון המועדף בישראל" אומר שניצר, "ההתעניינות הרבה של לקוחות בפתרונות אבטחה וסייבר,  והחשש שלהם מפני מתקפות, מגביר  את הביקוש ומייצר עניין רב בפתרונות המובילים בעולם, אשר פורטק מייצגת, ובמיוחד ב- BeyondTrust, אותה אנו מפיצים בארץ בבלעדיות."  

שניצר מגיע לפורטק מחברת Neway אשר נרכשה לאחרונה על ידי אברא, שם שימש כסמנכ"ל מכירות במשך 12 שנה. בהשכלתו הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן.

פורטק (ForeTech) היא חברת בוטיק להפצת פתרונות בתחום אבטחת מידע וסייבר. החברה נוסדה ב- 2006 על ידי אלון יעקב, אשר עומד בראשה גם היום. החברה מספקת ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים, לרבות: יעוץ, הטמעה, הדרכה ותמיכה. בין לקוחותיה: משרדי ממשלה, גופים ביטחוניים, גופי בריאות, חברות תקשורת, פיננסים, תעשייה והייטק מן המובילים בישראל.

פורטק היא המפיצה הבלעדית בארץ של BeyondTrust אשר זכתה זו השנה השלישית ברציפות להימנות על החברות המובילות בריבוע הקסם של גרטנר, בקטגוריית Privileged Access Management. לאתר החברה: www.fore-t.com

בתמונה: אופיר שניצר צילום עמי לובטון

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?