אינטגריטי תוכנה מונתה לנציגתה הבלעדית של חברת אינפיניפוינט בישראל

שיתוף פעולה צילום יחצ מטריקס
שיתוף פעולה צילום יחצ מטריקס

אינטגריטי תוכנה מבית מטריקס חתמה על הסכם שותפות עסקית עם חברת ההיי טק הישראלית Infinipoint ובכך הפכה לנציגתה הבלעדית של החברה בישראל. במסגרת ההסכם אינטגריטי תספק שירותי תמיכה, מכירה, הטמעה והפצה בארץ של הפתרון הייחודי של אינפיניפוינט. שתי החברות צופות כי ההסכם ביניהן יניב עבורן מכירות בסך מיליוני שקלים בישראל במהלך השנים הקרובות.

פתרון ה- Device Identity as a Service של אינפיניפוינט הוא פתרון מבוסס ענן ראשון מסוגו שמספק גישה מאובטחת לשירותים מרוחקים, ומאפשר אכיפה ותיקון של המחשב המתחבר בזמן אמת, כדי לשמר עבודה פרודוקטיבית לעובדים ולארגון. הפתרון של Infinipoint מאפשר לבצע כל בדיקה למכשיר שמתחבר מרחוק כחלק מהגדרת מדיניות האבטחה, באמצעות בדיקות פשוטות המבוססות על מידע מהמכשיר עצמו. החל מבדיקת אנטי-וירוס והתקנתו ועד בדיקות חכמות מבוססות אינטליגנציית ענן לבדיקת מערכת ההפעלה ותוכנות צד שלישי, אשר חשופות למתקפות ונדרשות לעדכון.

Infinipoint משלימה את הפתרונות הקיימים בסל הכלים של אינטגריטי כיום, העוסקים בניהול זהות המשתמש כמו הפתרון של חברת Okta, על מנת לספק לארגונים תמיכה מלאה במודל ה-Zero Trust. מטרת המודל היא לייצר ארכיטקטורת אבטחה שתמזער את הסיכונים למערכות הארגון, כאשר כיום במסגרתו נדרש ביצוע אימות של המכשיר שממנו העובד מתחבר לשירות, בנוסף לאימות המשתמש. המעורבות של Infinipoint בתהליך האימות מספקת למעשה מענה הוליסטי לאבטחת תהליך ההתחברות מרחוק.

לדברי אריאל קריגר, סמנכ"ל גלובלי לתחומי מכירות ופיתוח עסקי ב- Infinipoint, "החיבור של אינטגריטי ו-infinipoint הוא מבחינתנו חיבור טבעי כדי לתת ערך אסטרטגי מוסף ברמת מדיניות ה-Zero Trust הארגונית, הנדרשת כיום לעבודה בגישה מרחוק בכדי להגן על ארגונים מפני חשיפות סייבר. אנחנו בטוחים שהשותפות החדשה תאפשר לנו להמשיך לייצר ערך מוסף אסטרטגי לשלל לקוחותינו".

ל-Infinipoint מגוון לקוחות בשוק העולמי וכן בשוק הישראלי והמוצר שלה נמצא בגרסאות מתקדמות ובשלות ליישום לכל ארגון – בכל גודל ובכל מגזר פעילות. על מנת לספק מענה איכותי לארגונים אלו, אינטגריטי תוכנה הכשירה צוות מומחים ייחודי שייתן שירות בתחומי שיווק, מכירה, הטמעה ותמיכה בכל הנוגע לפתרון של Infinipoint.

אייל אלפסי, מנהל תחום אינטגרציה באינטגריטי תוכנה הוסיף, כי: "מערכת  Infinipoint הינה ייחודית וראשונה מסוגה ואנו רואים בפתרון זה מרכיב חיוני וחלק בלתי נפרד מניהול מדיניות סייבר ארגונית. אנחנו כבר מוכנים להטמעת המוצר באופן מיידי ואני מאמין כי ביכולת Infinipoint ואינטגריטי להתפתח באופן משמעותי בשוק הישראלי ולהגיע אל עשרות לקוחות חדשים כבר בטווח הקרוב".

אינפיניפוינט הינו שירות ענן הראשון מסוגו אשר מציע Device-Identity-as-a-Service, פתרון לאבטחת גישה מרחוק במודל ה-Zero Trust אשר מבוסס על המכשיר ממנו מתחברים, המאפשר לתאגידים בכל הגדלים למכן את האבטחה של המחשוב המרוחק ולקבל נראות מאלו מכשירים מתחברים לשירותים בארגון.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianJapaneseRussianSpanishSwedish

אהבתם ? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

רוצים לקרוא עוד ?