אלטשולר שחם בנפיטס מגייסת כ-25 עובדים

רונן סולומון מנכ'ל אלטשולר שחם בנפיטס צילום שיווק אלטשולר שחם בנפיטס

אלטשולר שחם בנפיטס מגייסת 25 עובדים במחלקות השונות של פעילותה. החברה מתמחה במתן מגוון שירותי ניהול ונאמנות לתעשיית ההייטק, ביניהם נאמנות וניהול תוכניות תגמול הוניות, שירותי נאמן משלם ונאמן אסקרו, הערכות שווי ועוד. החברה שפועלת שנים כנאמן בעסקאות ההייטק הגדולות במשק וכנאמן לתוכניות תגמול עובדים של אלפי חברות פרטיות וציבוריות בישראל, הרחיבה בשנים האחרונות את סל שירותיה ומוצריה וכעת מספקת פלטפורמה לניהול כל חיי האקוויטי של חברות הייטק. 

בימים אלה מגייסת החברה עשרות נשות ואנשי מקצוע במגוון תפקידים, כמעט לכל מחלקות החברה: מנהלי תיקים, Back office, עורכי דין, אנשי מכירות, קשרי לקוחות ומסחר, שיווק, מפתחים ומנהלי מוצר.  גיוס העובדים מגיע בעקבות צמיחה מהירה וגידול מואץ בביקוש לשירותים ולמוצריי החברה.

אלטשולר שחם בנפיטס אשר נוסדה בשנת 2007 על ידי רונן סולומון, מונה כ-75 עובדים בישראל ומספקת שירותים לכ-2500  חברות פרטיות, ציבוריות וקרנות הון סיכון מהמשמעותיות במשק הישראלי, ביניהם חברות כמו Gett, Payoneer, Contentsquare, Vintage Investment Partners , Glilot Capital ועוד..

לדברי רונן סולומון, מנכ"ל ומייסד החברה: "הצמיחה המהירה של ההייטק הישראלי והכסף הרב שנכנס לישראל העצימו את הביקוש לשירותים והמוצרים שלנו וחשפו בפנינו הזדמנויות חדשות ומרגשות. יזמים צריכים לעסוק בצמיחת החברה ואין להם זמן לבזבז, אבל כשמדובר בתהליכי אדמיניסטרציה וציות מורכבים, אין מקום לפשרות ואי אפשר לאלתר. הפלטפורמה והשירותים שלנו מאפשרים ליזמים לייצר, לנהל ולנתר ובצורה אוטומטית את הערכות השווי, תוכניות התגמול וטבלת ההון של החברה וכך לחסוך משאבים חשובים, להימנע מטעויות אנוש יקרות ולקבל תמונה מלאה של האקוויטי ובעלי המניות בחברה בזמן אמת. כעת,  אנחנו מחפשים את הטאלנטים הבאים שיצטרפו למשפחה ויעזרו לנו לעצב את הדרך בה חברות צמיחה מנהלות את האקוויטי שלהן".

בתמונה: רונן סולומון מנכ'ל אלטשולר שחם בנפיטס צילום שיווק אלטשולר שחם בנפיטס

לעמוד המשרות

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?