אמיר צוקר מונה ל- CTO בחברת CodeValue

אמיר צוקר. צילום יחצ
אמיר צוקר. צילום יחצ

אמיר צוקר מונה לתפקיד CTO בחברת CodeValue. צוקר בן 40 (נ+2) הוא ארכיטקט תוכנה בכיר בעל 25 שנות ניסיון בעולם הפיתוח תוכנה. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול, בצבא שירת כמפתח מערכות ב- 8200 ולאחר מכן שימש כמומחה וארכיטקט מוביל באמדוקס. 

בתפקידו החדש כ- CTO  יוביל צוקר את התעשיה בכל הקשור לפיתוח תוכנה, בין אם זה הקמת R&D, פרודקט, ארכיטקטורה, דבאופס וניהול פיתוח. 

במהלך השנים, היה מעורב בפרויקטים מגוונים בשלל תפקידים, מסטארט-אפים קטנים בתחילת דרכם ועד לחברות אנטרפרייז גדולות, אשר סובבים לרוב סביב פתרונות מודרניים כגון Microservices, Serverless, IoT, Cross-platform Frontend ועוד.

צוקר הוא גם מדריך קורסים מוסמך ומרצה בכנסים ומיטאפים, הוא כתב ספר, בנה קורסים ויצר חבילת קוד צד-שלישי כקוד פתוח לצד תרומות נוספות בקוד פתוח בשוטף.

CodeValue הינה חברת המומחים המובילה בישראל בפתרונות IT, דיגיטל וענן. החברה נרכשה ב2020 על ידי חברת האם SpeedValue אשר הונפקה בבורסה בת"א לפני כשלושה חודשים לפי שווי של 130 מיליון ש"ח.

לדברי טלי שם טוב, מנכ"לית ובעלים CodeValue: "אני שמחה לצרף לשדרה הניהולית שלנו את אמיר צוקר שהוא בעל ניסיון עשיר בעולמות הפיתוח ובעל יכולות יוצאות דופן. CodeValue שואפת להוביל את שוק הדיגיטל בישראל ובעולם, אנחנו נמצאים במגמת צמיחה מהירה ואני סמוכה ובטוחה שמינויו של צוקר יתרום רבות לחברה ויתן לנו את התנופה הנדרשת כדי להגיע לכל היעדים שהצבנו לעצמנו בשנים הקרובות".

בתמונה: אמיר צוקר. צילום יחצ

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?