אפסטרים סקיוריטי מגייסת 62 מיליון דולר בסבב גיוס C

שותפים מייסדים אפסטרים סקיוריטי יואב לוי מנכל החברה ויונתן אפל סמנכל טכנולוגיות. צלם ירין טרנוס

Upstream Security השלימה סבב גיוס C בהיקף של 62 מיליון דולר. מאז הקמתה בשנת 2017 גייסה החברה סכום של 105 מיליון דולר, כולל הסבב הנוכחי. לסבב השקעה זה, בהובלתה של ענקית הביטוח (Mitsui Sumitomo Insurance (MSI, הצטרפו המשקיעים החדשים: La Maison, 57-Stars, IDI. כמו כן בסבב זה השתתפו גם המשקיעים הקיימים של אפסטרים סקיוריטי: גלילות, Salesforce venture, Volvo Group, Nationwide ואחרים.

אפסטרים סקיוריטי מספקת פלטפורמת ענן לאבטחת סייבר וניתוח נתונים לתעשיית הרכב. הפלטפורמה עושה שימוש בהררי הנתונים הנוצרים ע"י כלי רכב מקושרים ומנתחת אותם בעזרת טכנולוגיות בינה מלאכותית על מנת להעניק ללקוחותיה את היכולת לשפר את התוצאות העסקיות שלהם באמצעות הגנה מפני תקיפות סייבר והפקת תובנות מניתוח נתונים.

מבין לקוחות החברה כיום נמנים יצרניות הרכב הגדולות בעולם וספקי משנה מובילים למערכות ושבבים לרכב (Tier 1, Tier 2). הפלטפורמה של אפסטרים מגינה כבר היום על מיליוני כלי רכב הנעים על הכביש מפני איומי סייבר. ההשקעה החדשה תאפשר לאפסטרים לחזק את מעמדה כמובילה בשוק אבטחת הסייבר על כלי רכב מקושרים, תוך הרחבת היקף פתרונות ללקוחות קיימים ועתידיים בתחומי ניתוח הנתונים, הביטוח, חיזוי תקלות ברכבים ועוד. בנוסף, החברה ממשיכה בגיוס מאסיבי של עובדים בתחומים מגוונים כגון פיתוח, מחקר סייבר, דאטה סיינס ועוד. החברה מעסיקה כיום למעלה מ- 80 עובדים, וצפויה להגיע לכ-110 עובדים עד סוף השנה.

 "אנו שמחים להגיע לאבן דרך חשובה זו ומקדמים בברכה את המשקיעים החדשים והקיימים הממשיכים להאמין בחזון שלנו להפיק תובנות מהנתונים המגיעים מרכבים, לאפשר ללקוחותינו להגן על כלי רכב בצורה הטובה ביותר וכן לשפר את השירותים שהם מספקים ללקוחותיהם", אמר יואב לוי, מייסד ומנכ"ל Upstream Security. "המהפכה המתחוללת בימים אלה בתעשיית הרכב והעלייה האקספוננציאלית במספר כלי הרכב מקושרים הנמצאים על הכביש הביאו לגידול דרמטי בביקוש לפתרונות של אבטחת סייבר בכלי רכב וניתוח נתונים, ולאפסטרים היכולת להשתלב בצמיחה זו ולנצל את ההזדמנויות העסקיות המשותפות ללקוחות ולשותפים שלנו."

Upstream Security נוסדה בשנת 2017 על ידי יואב לוי (מנכ"ל החברה) ויונתן אפל (CTO) במטרה לפתח טכנולוגיות אבטחה מפני מתקפות סייבר נגד כלי רכב מקושרים. החברה פיתחה פלטפורמת מבוססת ענן המצוידת בטכנולוגיית בינה מלאכותית המוזנת מדאטה המגיע מרכבים מקושרים ומקורות נוספים כדי לזהות ולהגן מפני מתקפות סייבר עוד לפני שהגיעו לכלי הרכב. כיום מספקת הפלטפורמה שירותי אבטחת סייבר מבוססי ענן למיליוני כלי רכב מקושרים ברחבי העולם. כשירות ענן, ניתן ליישם את הפתרון הן בכלי רכב קיימים והן בחדשים, ללא כל צורך בהתקנת חומרה או תוכנה כלשהי ברכב.

יצרניות הרכב המובילות בעולם הביעו אמון בפלטפורמת האבטחה של אפסטרים והשקיעו בה. ביניהם:  קבוצת אליאנס – רנו, ניסאן ומיצובישי וכן קבוצת וולוו ויונדאי. ועל משקיעיה נמנים גם Nationwide Insurance, Salesforce Ventures, MSI, CRV, Glilot Capital Partners ו-Maniv Mobility.

סך גיוסי ההון של החברה הגיע ל-105 מיליון דולר.

Upstream Security מעסיקה כיום למעלה מ-80 עובדים במרכז המו"פ בהרצליה פיתוח ומשרדים נוספים בארה"ב, אנגליה, גרמניה, שוודיה ויפן.

 למידע נוסף: https://upstream.auto

בתמונה: שותפים מייסדים אפסטרים סקיוריטי יואב לוי מנכל החברה ויונתן אפל סמנכל טכנולוגיות. צלם ירין טרנוס

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?