אריק הלמר מונה לתפקיד CTO  בחברת רימיני סטריט

אריק הלמר צילום יחסי ציבור
אריק הלמר צילום יחסי ציבור

אריק הלמר מונה לתפקיד CTO בחברת רימיני סטריט (Rimini Street) והקמת מחלקת OCTO חדשה בארגון. הלמר יהיה אחראי על סיוע ללקוחות בתכנון ויישום פתרונות ואסטרטגיות במטרה להשיג מטרות תפעוליות ועסקיות, בשימוש בפתרונות של מגוון ספקים כולל Oracle, SAP, IBM, סיילספורס ומיקרוסופט ופתרונות אחרים של ספקי קוד פתוח. מחלקת ה-OCTO תעבוד בשותפות עם לקוחות החברה בכדי להגדיר חזון עתידי ועל מנת למנף את מערכות ה-IT הארגוניות שלהם.

לאריק הלמר 25 שנות ניסיון ומנהיגות מוכחת בעבודה על פרויקטים בתחום ה-IT. הוא בעל רקורד משמעותי של תכנון ויישום יוזמות טכנולוגיות ארגוניות מורכבות. לפני הצטרפותו לרימיני סטריט, שימש הלמר כסגן נשיא בחברת Velocity, שם הוביל את צוות שירותי היישומים באספקת ענן ופתרונות IT ליישומי Oracle. להלמר תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון במדעי המחשב.

"רימיני סטריט מספקת את היכולת הטובה ביותר בענף למקסום ההשקעה בתוכנה הארגונית הנוכחית באמצעות חדשנות ואסטרטגיה שמאפשרות להימנע משדרוגי תוכנה יקרים ומשבשים. אני שמח לקחת חלק בתפקיד זה בחברה ולספק ערך אסטרטגי, פתרונות ושירותים ברמה גבוהה לארגונים ברחבי העולם", מסר אריק הלמר.

חברת רימיני סטריט (Nasdaq: RMNI) היא ספקית גלובלית של פתרונות תוכנה ושירותים ארגוניים והיא מספקת תמיכת צד שלישי עבור פתרונות Oracle ו- SAPוכן שותפה של חברת Salesforce. לקוחות יכולים להישאר עם התוכנה העכשווית שלהם ללא שדרוג במשך מינימום של 15 שנה. החברה מסייעת למעל 1,850 ארגונים מרשימת ה-500 של Fortune, לארגונים בגודל בינוני ובמגזר הציבורי כספקית תמיכת צד שלישי.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?