אשטון קוצ'ר וגיא עוזרי ישתפו פעולה עם מיטק בפיתוח בשר מתורבת

הקץ לסטייק ? מיטק

קבוצה בהובלת אשטון קוצ'ר וגיא עוזרי, יחד עם אפי אפשטיין, הודיעה היום כי היא תשתף פעולה עם מיטק (Nasdaq: MITC), העוסקת בתחום הבשר המתורבת, כדי לקדם את הצמיחה של מיטק באמצעות פיתוח ומסחור טכנולוגיות ייצור בשר מתורבת של החברה.

מיטק מפתחת אלטרנטיבה ברת קיימא לחקלאות התעשייתית באמצעות פיתוח תהליכי ייצור המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות של הדפסה ביולוגית תלת מימדית והנדסת רקמות. מיטק שואפת להיות מובילה עולמית בתחום הבשר המתורבת ממגוון מינים מין החי.

לדברי אשטון קוצ'ר אמר: "אנו שמחים לשתף פעולה עם מיטק ולסייע לה במסעה להפוך למובילת השוק בייצור בשר מתורבת. אנו נרגשים מהטכנולוגיות החדשניות של מיטק, שלדעתנו, ממצבות את החברה כמובילת הייצור התעשייתי בתחום, אבן דרך הכרחית לייצור בר קיימא ונקי יותר של בשר. אנו מתכוונים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הנהלת מיטק כדי לסייע לחברה ליישם את האסטרטגיה שלה ולהשיג את מטרותיה והצלחה עולמית באמצעות מינוף המומחיות שלנו באסטרטגיות שיווק והקשרים שלנו. שיתוף הפעולה עם מיטק תואם את החזון שלנו לספק פתרונות ברי קיימא באמצעות בנייה ותמיכה בחברות, השקעה בחברות וקידום טכנולוגיות בתחומי קיימות שונים".

שרון פימה, מנכ״ל מיטק הוסיף: "אנו נרגשים להודיע על שיתוף הפעולה האסטרטגי שלנו עם הקבוצה של אשטון קוצ'ר, המלאה בחזון ויזמות. שיתוף פעולה זה יעזור לקדם את מטרתנו להפוך למובילה העולמית בתעשיית הבשר המתורבת. אנו נמנף את מומחיות הקבוצה ויחסיהם עם שחקני מפתח בתעשייה בכדי לעזור לנו לקדם את המותג שלנו ואת אסטרטגיית ההגעה לשוק".

מיטק הינה חברה בינלאומית הרשומה בנאסד"ק תחת הסימול MITC. החברה החלה את פעילותה ב-2019 ומשרדיה הראשיים נמצאים בנס ציונה, ישראל, עם חברת בת באנטוורפן, בלגיה.

מיטק מפתחת מגוון טכנולוגיות ייצור מתקדמות לייצור מזון, על ידי גידול בשר מתורבת, אלטרנטיבי. טכנולוגיות אלה מתמקדות בייצור בקר, עוף וחזיר מבוססים תאי גזע, ושיפור מזון מן הצומח עם בשר אמיתי, תוך התמקדות מיוחדת בפיתוח מערכות הדפסה ביולוגיות המיועדות לייצור מוצרי בשר מובחרים ומורכבים.

החברה מתכוונת לבסס את המודל העסקי שלה מול שותפים בתעשיית המזון, וכן למסחר ולשתף פעולה בגין שימוש בטכנולוגיות החברה כחלק מתוכניות עתידיות של ייצור, הפצה ומכירה של מוצרי בשר מתורבת.

לעוד מידע, בקרו באתר החברה: https://www.meatech3d.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?