סלקום התקינה תשתית דור 5 באצטדיון בלומפילד

התקנת דור 5 צילום סלקום

סלקום ממשיכה בשדרוג התשתיות לרשתות החדשות ומשיקה מתחם דור 5 באצטדיון בלומפילד המיועד לאזורים צפופים ומרובי משתמשים. לקוחות סלקום עם מכשירים תומכים יוכלו כבר במשחק הסופר קאפ הצרפתי, שייערך ב-1.8.2021 באצטדיון בלומפילד לעשות שימוש ברשת התקשורת החדשה.

תשתית סלקום דור 5 באצטדיון בלומפילד תשרת את מנויי סלקום שיגיעו למשחקי כדורגל ולאירועי תרבות נוספים בבלומפילד וכן את מאות העסקים הסובבים את האיצטדיון .

בשנה הקרובה צפויה סלקום לחנוך עוד מספר מתחמי smart 5G באצטדיונים ומרכזים מרובי תנועה, שיוכלו לעשות שימוש ברשת באיכות גבוהה באזורים בהם ריבוי האוכלוסייה פוגמים באיכות הרשת. פרויקט הרישות בדור 5, וכן פרויקט ה-smart 5G, נעשה בשיתוף עם חברת נוקיה אשר מספקת את ציוד הרדיו לפריסת רשת הדור 5 ודור 4.

לדברי אבי גבאי, מנכ"ל סלקום: "אנחנו מביאים את מתחם smart 5G למקומות שהלקוחות שלנו צריכים אותו. אצטדיוני כדורגל הם מקום שממחיש את היכולות של הטכנולוגיה ויביאו תועלת רבה ללקוח".

בסלקום מציינים כי כל חובב כדורגל והופעות מכיר את התופעה, בארץ ובעולם, לפיה כשהוא נמצא באצטדיון הומה העברת מדיה מסוג תמונות או סרטונים עשויה להיות משימה מאתגרת. לקוחות סלקום שישהו באצטדיון ובידם מכשיר תומך דור 5 יוכלו לעשות שימוש בגלישת דור 5 באצטדיון בלומפילד.

אצטדיון בלומפילד שודרג לאחרונה ומשמש כאחד האצטדיונים והמרכזיים בישראל, ומארח בקביעות את קבוצות העיר תל אביב ומהווה אכסניה להופעות של אומנים מהארץ ומחו"ל.

לדברי אריק טל, מנכ"ל נוקיה ישראל:  "פרויקט הרישות שנעשה על ידי צוות סלקום יחד הציוד המתקדם מתוצרת נוקיה שהותקן באצטדיון, יאפשר לצופים לעמוד בקשר עם המעגלים החברתיים שלהם גם בשעות העומס. אנו מודים לסלקום על הבעת האמון בנו ועל הבחירה בנוקיה שהינה מובילה עולמית בתחום כספק הרשת העיקרי".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?