פורטינט משיקה התקן פיירוול המאפשר הגנה מפני מתקפת כופר

FortiGate_3500F_צילום יחצ

פורטינט הכריזה על התקן הפיירוול FortiGate 3500F של הדור הבא (NGFW) להגנה על ארגונים בעלי מרכזי נתונים היברידיים מפני מרחב האיומים ההולך וגדל והגנה מפני מתקפת כופר. התקן ה-FortiGate 3500F מציע כמה ממדדי הביצועים הגבוהים ביותר בתעשייה, כולל TLS1.3, יחד עם הגנה אוטומטית מפני איומים לאחר שחרור הקבצים. בנוסף, הפתרון כולל יכולות גישת רשת zero trust (ZTNA) ומספק אבטחה קבועה וחווית משתמש רציפה לכל משתמש בכל מיקום באמצעות רשת המבוססת על אבטחה

המעבר לעבודה מרחוק הניע ארגונים לעבור למרכזי נתונים היברידיים כדי להגביר את הגמישות התפעולית באמצעות פריסה של חלק מהמשאבים שלהם לאורך עננים מרובים תוך שמירה על יישומים עסקיים קריטיים אחרים ונתונים הנמצאים במרכזי נתונים באתר המקומי לצורך תאימות ובקרה.

כאשר התשתית של מרכז הנתונים הופכת למבוזרת יותר, שטח התקיפה מתרחב וצצות יותר נקודות עיוורות, מה שמפחית את הנראות ומגביר את הפוטנציאל לפרצות ומתקפות. לכן, ארגונים מוכרחים לבדוק גם את התעבורה המוצפנת כדי לאתר את כל סוגי המתקפות – במיוחד תוכנות זדוניות אשר מתחבאות בקישורים מאובטחים – במטרה למנוע מתקפת כופר והפצה של מתקפות שליטה ובקרה כדי למנוע גניבה של מידע ארגוני בעל ערך.  

לדברי ג'ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט "התקן הפיירוול FortiGate 3500F מתווסף לפורטפוליו פתרונות ה-NGFW המוביל בתעשייה ומציע ביצועים גבוהים, יחד עם שילוב בין רשת ואבטחה ביכולת גדילה עבור מרכזי נתונים היברידיים. פורטינט היא הספקית היחידה אשר משלבת באופן טבעי יכולות גישת פרוקסי בהתקני הפיירוול של הדור הבא שלה כדי להפעיל גישת רשת zero trust. כמו כן, הפתרון מאפשר לארגונים להגן על עצמם מפני איומים מתפתחים ומתקפות כופר ומציג את דירוג מחשוב האבטחה הגבוה ביותר בתעשייה כדי לספק אבטחה קבועה מקצה-לקצה".     

ארגונים זקוקים לאסטרטגיה לניהול ובקרה של נפח התעבורה המוצפנת הגדלה אשר נמצאת בשימוש גובר של פושעי הסייבר במטרה להסוות את התעבורה הזדונית. ללא יישום אסטרטגיה מתאימה, ארגונים יתקשו לגדול ולהאיץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית בצורה מאובטחת, זאת היות ואסטרטגיית האבטחה והפתרונות המסורתיים שלהם לא יכולים להתמודד עם הדרישות העסקיות הגוברות.  

אבטחת משתמשים, נתונים ויישומים בכל מקום כדי להתמודד עם אתגרים אלו, הפתרון החדש מסייע לארגונים להבטיח את ההמשכיות העסקית ומספק אבטחה מתקדמת עבור מרכזי נתונים היברידיים. הפתרון כולל יכולות קישור IPsec הגבוה בתעשייה של פי 6 ומיועד לספק קישוריות מאובטחת למרכזי הנתונים, הליבה וקישור לנתיבי מרכז הנתונים באמצעות אספקת מרכז נתונים מאובטח מהיר כדי לבנות אתרי התאוששות מאסון. כמו כן, הפתרון מאפשר לארגונים לאבטח את מרכז הנתונים לנתיבי ענן עבור שירותי חיבורי ענן עם בקרות ותאימות מלאות.

הגנה מפני מתקפת כופר ואיומים מתקדמים: פתרון ה-FortiGate 3500F מבוסס על יחידות עיבוד אבטחה (SPU) כחלק ממעבדי ה-ASIC של פורטינט, כמו NP7 ו-CP9. הפתרון מציע את דירוג מחשוב האבטחה הגבוה ביותר בתעשייה, הגבוה פי 6 עבור ביצועים בהשוואה למתחרים – כולל תמיכה ב-TLS1.3 – כדי לאתר מתקפות דוגמת ZEUS, Trickbot, Dridex ולהגן על ארגונים מפני מתקפות מבוססות רשת, יישומים וקבצים ומפני מגוון איומים מתוחכמים נוספים. FortiGate 3500F משתלב בטבעיות עם שירותי האבטחה של מעבדות FortiGuard, מה שמסייע לארגונים להגן על עצמם מפני אנטי-וירוס רשתי, אבטחת דוא"ל, אנטי-התקפת מניעת שירות ופונקציות דומות ופתרונות נגד תוכנות זדוניות.

שילוב טבעי של יכולות גישת Proxy: פתרון ה-FortiGate 3500F הוא התקן הפיירוול של הדור הבא היחיד בתעשייה אשר משלב באופן טבעי יכולות גישת Proxy כדי לאפשר גישת רשת zero trust (ZTNA). דבר זה מאפשר לארגונים לארח יישומים בכל מקום עם מדיניות קבועה כדי לאפשר ולאבטח מודלים של עבודה היברידית עם חווית משתמש רציפה וחלקה.

חווית משתמש רציפה באמצעות איחוד מנועי אבטחה: פורטינט מספקת גישת רשת המבוססת על אבטחה באמצעות פתרון ה-FortiGate 3500F, אשר משלבת את יכולות האבטחה והרשת, כולל Secure SD-WAN וגישת רשת zero trust. פורטינט היא היחידה בתעשייה אשר מציעה Secure SD-WAN, SD-Branch ו-ZTNA בפתרון אחד.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?