הכשרת DevOps Pro ב-Infinity Labs

סטיבן הררי קרדיט יובל חן
סטיבן הררי קרדיט יובל חן

&D מקבוצת מטריקס, כגוף המכשיר מאות מפתחי תוכנה לחברות הייטק מידי שנה, תחל בהפעלת הכשרת DevOps Pro באוגוסט הקרוב. הכשרת DevOps Pro תועבר בשיטה המבוססת על למידה חווייתית, בשילוב עם שיטות אימון וטכניקות ללמידה עצמית וחידוד של הבנה עמוקה של תהליכי הפיתוח עם התאמות לתחום.

ההתפתחות המהירה בשוק ההייטק והטמעת מתודולוגיית פיתוח תוכנה מהירה (Agile), העלו את הצורך בשחרור מהיר של גרסאות תוכנה חדשות. אם בעבר תהליכי שחרור מוצר או גרסה לקחו זמן רב, בשנים האחרונות התבהר שיש צורך להוציא גרסאות באופן מהיר ויעיל יותר ובעקבות כך התחדד הצורך בתפקיד מומחה ה-DevOps.

במקביל לכך, המעבר לעבודה מהבית בעקבות מגפת הקורונה, הגדילה באופן משמעותי את הצורך במתן פתרונות מקוונים ואת הדרישה לאנשי DevOps מיומנים. תחום ה-DevOps מחבר למעשה בין עבודת הפיתוח לבין מחלקת התשתיות בארגון והמטרה המרכזית שלו היא לגרום לארגון להצליח לייצר גרסאות תוכנה בדוקות ויציבות בצורה מהירה ומאובטחת.

תפקיד ה-DevOps משלב בין עולמות ידע שונים מתחומי הפיתוח, התשתיות, האוטומציה ואבטחת המידע, לצד שליטה במתודולוגיות פיתוח ויכולת הסתכלות רחבה על עבודת הארגון. איש ה-DevOps נמצא בקשר ישיר ורציף מול מחלקות וגורמים שונים בארגון, ועל כן עליו להיות גם שירותי ובעל יחסי אנוש מעולים.

כחלק מהשיטה, ההכשרה מורכבת מקבוצות לימוד קטנות ובליווי מנטור מקצועי, ותוכננה במיוחד על מנת להקנות מיומנויות וכלים להבנת התשתיות ותהליכי הפיתוח, היכרות עם מערכות שונות, כלי תקשורת, סביבות ענן מובילות, עבודה עם מאגרי נתונים, מתודולוגיות פיתוח, ניהול גרסאות מוצר, סייבר, אוטומציה והפצת גרסאות. כל זאת במטרה לאפשר לבוגרים להתמודד עם מערכות שונות ולהציע פתרונות המתאימים לארגונים בהם ייקלטו בסיום ההכשרה.

הכשרת DevOps Pro תועבר בהיקף של ארבעה חודשים וחצי של למידה אינטנסיבית (בהיקף של משרה מלאה) ומיועדת עבור אנשים בעלי גישה ריאלית וזיקה לעולם הטכנולוגי ומותנית בעמידה בתנאי הסף ובמעבר של תהליך המיון.

סטיבן הררי, מנכ"ל משותף ומייסד Infinity Labs R&D : "אנחנו ב-Infinity עובדים עם מאות חברות בתעשיית ההייטק הישראלית וערים לצורך הגובר באנשי DevOps מקצועיים אשר מסוגלים לעבוד בסביבת עבודה מגוונת ולהניע תהליכים מורכבים. אנחנו שמחים להרחיב את היצע ההכשרות שלנו ומתגאים ליישם את מתודולוגיית הלימוד הייחודית שלנו, שכבר הוכיחה את עצמה עם מעל ל-1,500 בוגרים".  

Infinity Labs R&D היא חברת מחקר ופיתוח מבית Matrix, המפעילה מאז 2014 את מסלולי ההכשרה המובילים בישראל לתפקידים טכנולוגיים בהייטק.

למעלה מ-220 חברות הייטק, סטארטאפים ומרכזי פיתוח מהמובילים בישראל כבר מעסיקים מעל ל-1,500 בוגרים, וחוזרים להמשיך לגייס בוגרים חדשים של התכניות עבור תפקידים הדורשים 2-3 שנות ניסיון.

בתמונה: סטיבן הררי צילום: יובל חן

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianJapaneseRussianSpanishSwedish

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?