הסטארט אפ הישראלי D-ID ו-MyHeritage הכריזו על שותפות בשווי של מיליוני דולרים

גיל פרי מנכל D-ID. צלם- יורם רשף
גיל פרי מנכל D-ID. צלם- יורם רשף

הסטארט אפ הישראלי D-ID , העוסק ביצירת מדיה מבוססת AI  ו-MyHeritage, פלטפורמה גלובלית מובילה לגילוי העבר והעצמת העתיד, הודיעו היום על חתימת עסקה בשווי של מיליוני דולרים, לטובת הרחבת השותפות שלהן ופיתוח פיצ'רים חדשים של AI לתמונות היסטוריות.

השותפות בין שתי החברות החלה מוקדם יותר השנה, כאשר השיקו חידוש פורץ דרך שאפשר למיליוני אנשים ברחבי העולם להנפיש את פניהם של אבותיהם מתמונות היסטוריות ולהפיח בהן חיים. באמצעות הטכנולוגיה של D-ID, השיקה MyHeritage בשנה האחרונה את יישום ה-Deep Nostalgia, באמצעותו ניתן היה לקבל תיאור מציאותי של אנשים בתצלומים ישנים, הכוללים מחוות פנים והמחשה כיצד היו נראים וזזים האנשים בתמונה במידה והיה מדובר בצילום וידיאו.

פיצ'ר זה הפך במהירות לוויראלי וזכה לחשיפה ברשתות החברתיות, כאשר קרוב ל-100 מיליון הנפשות נוצרו באמצעותו. Deep Nostalgia מאפשרת לדור הצעיר קשר מוחשי אל העבר ומוכיחה שניתן למנף ולהשתמש בבינה מלאכותית לטובת העמקת הקשר להיסטוריה המשפחתית.

לדברי גיל פרי, מנכ"ל ומייסד שותף בסטארט אפ הישראלי D-ID  "הקמנו את D-ID מתוך החזון להעצים אנשים ליצירת חוויות יוצאות דופן, וכעת אנו מאפשרים להם להתחבר אל העבר שלהם באופן שנראה עד היום בלתי אפשרי. עם MyHeritage כשותפים, אנחנו מעצימים את הכוח שלנו לעשות בדיוק את זה, בדרכים חדשות ותחומים נוספים, ומאפשרים למיליוני אנשים ברחבי העולם להתחבר אל העבר שלהם".

גלעד יפת, מייסד ומנכ"ל MyHeritage "הודות למאמץ המשותף של MyHeritage ו-D-ID, מיליוני אנשים ברחבי העולם מגלים הערכה מחודשת לאבותיהם שמגשרת בין  הפערים הבין דוריים. Deep Nostalgia הדהדה ברחבי העולם ובזכות הרחבת השותפות הזו, חידושים מרגשים לתמונות ההיסטוריות יגיעו בקרוב".

מאז השקת Deep Nostalgia, הטכנולוגיה של D-ID אומצה על ידי חברות רבות. לאחרונה ניתן היה להתרשם ממנה בקידום הסרט החדש של האחים וורנר בכיכובו של יו ג'קמן, אשר אפשר לצופים לקחת חלק בטריילר של הסרט. בנוסף, החברה שיתפה פעולה עם  Mondelez International  ומשרד הפרסום הבינלאומי Publicis, בכדי להפוך את שיווק המזון לחוויה אינטראקטיבית המונעת על ידי משתמשים.

MyHeritage היא פלטפורמת הגילוי העולמית המובילה לחקר ההיסטוריה המשפחתית. עם מיליארדי רשומות היסטוריות ופרופילים באילנות יוחסין, ועם טכנולוגיות התאמה חכמות, מאפשרת MyHeritage למשתמשים לגלות את העבר שלהם ולהעצים את עתידם. מאז 2020, מהווה MyHeritage אכסניה לטכנולוגיות הבינה המלאכותית המתקדמות בעולם לתיקון, שיפור, צביעה והנפשה של תמונות היסטוריות. למידע נוסף, בקר בכתובת  www.myheritage.com

חברת D-ID מפתחת את טכנולוגיות העתיד לתעשיית המדיה והבידור (Media and Entertainment) והיא מומחית עולמית בתחום המדיה והבינה המלאכותית. החברה הוקמה בשנת 2017 בתל אביב על ידי היזמים גיל פרי, המשמש כמנכ"ל החברה, סלע בלונדהיים, המשמש כסמנכ"ל התפעול, ואלירן קוטה, המשמש כסמנכ"ל הטכנולוגיות בחברה. הטכנולוגיה של D-ID משתמשת בטכנולוגיות בינה מלאכותית, למידה עמוקה ועיבוד תמונה, המייצרות תוצרי וידאו החל מתמונות מונפשות ועד הפקות וידאו ברמה הגבוהה ביותר, ומספקות חוויות תוכן ייחודיות.

ל-D-ID פרויקטים רבים עם לקוחות גדולים ברחבי העולם כגון חברות הפקה, סוכנויות שיווק גדולות ורשתות חברתיות. נכון להיום החברה גייסה 23 מיליון דולר בשלושה סבבי גיוס מ-Pitango ,Y Combinator AXA ,Foundation VC ,AI Alliance ,Maverick ואחרים. החברה פועלת ליצירת שינוי משמעותי בתעשיית המדיה והבידור על ידי יצירת מדיה באמצעות AI בערוצים מסורתיים כמו גם ב- www.d-id.co .Metaverse

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?