הסכם ייצוג בלעדי לפלטיין בישראל עם מטריקס

אווירה מטריקס צילום סאם יעקובסון
אווירה מטריקס צילום סאם יעקובסון

הסכם ייצוג בלעדי לפלטיין בישראל עם מטריקס. החברה מספקת תוכנה מבוססת בינה מלאכותית, למידת מכונה ו-IoT (האינטרנט של הדברים) למערכות ניהול רצפת הייצור. הפעילות תובל בישראל על ידי  קבוצת הייעוץ והניהול AVIV AMCG מבית מטריקס בשיתוף מקצועני הטכנולוגיה של חטיבת הביטחון של החברה, Matrix Defense. במסגרת הייצוג החדש מטריקס ואביב יספקו שירותי ייעוץ והטמעה במעטפת מקיפה של ליווי טכנולוגי וייעוץ עסקי תחת קורת גג אחת.

חברת פלטיין מציעה פתרון שמאפשר לנהל אופטימיזציה של מגוון תהליכים ברצפת הייצור. הפתרון של החברה בנוי ממספר מודולים שונים שמאפשרים בין היתר לייצר תכנית ייצור אופטימלית, לנהל את עקיבות המלאי ולבצע סימולציות לתרחישים אפשריים שונים ברצפת הייצור. יכולות אלו מאפשרים לארגונים שבוחרים לעבוד עם המוצר של פלטיין להציב תקן ייצור ולעמוד בו, לאתר חומרי גלם בעת אחסון או לאחר שילובם במוצר הסופי, להחליט על הצטיידות רצויה של מלאי וכלי ייצור, לחזות תהליכים לטווח הרחוק והקרוב, לנהל את מידת ההשקעה הארגונית, לשפר את הפריון, ובעיקר לקבל החלטות עסקיות נבונות ויעילות יותר בזמן אמת.

תכניות ייצור מורכבות בעלות צרכים רבים ומשתנים דורשות ממנהלי הייצור לצאת מהגישה המסורתית ולהסתייע במערכות טכנולוגיות מתקדמות, כשהערך המשמעותי בהטמעתן הוא היכולת לשיפור הפריון, הגדלת תפוקה, והקטנת מספר מעברים בין מוצרים באמצעות אוטומציה. הפתרון המוצע במסגרת שיתוף פעולה זה נותן מענה עבור כל אלה בתכנון ייצור מורכב שמכיל אילוצים מגוונים.

הסכם ייצוג בלעדי לפלטיין בישראל עם מטריקס נחתם על מנת לייצר מענה הוליסטי ללקוחת של מטריקס ואביב כאחד, במסגרתו ארגונים יקבלו שירותי בחינה ובדיקה, וכן ייעוץ ארגוני וניהול מקצועי לצד ליווי טכנולוגי, הטמעה והדרכה בכל תחומי ה-IT. השירות מיועד בעיקר לארגונים בינוניים וגדולים בתעשייה היצרנית.

בזכות הישגיה המוכחים בתחום, זכתה פלטיין בפרס של מובילות טכנולוגית וחדשנית מטעםFrost &  Sullivan  לשנת 2021 וגם בפרסי חדשנות מטעם ארגונים בינלאומיים נוספים.

אבנר בן בסט, מנכ"ל פלטיין אמר: "מדובר בשיתוף פעולה שנרקם בין שלושה ארגונים שמומחים לתחומם וככזה הוא מעביר מסר חזק לתעשייה שיש פתרון לבעיות שעד היום חברות רבות לא הצליחו להתמודד איתן ברצפת הייצור. אנחנו שמחים להוציא את הפעילות הזאת לדרך ובטוחים שהניסיון והידע הרבים שמביאים איתם אנשי המקצוע של מטריקס ו-AVIV AMCG יוכלו להרחיב את התפוצה של הפתרון של פלטיין בישראל, ובהמשך – גם מחוצה לה".

קובי בן משה, מנכ"ל קבוצת Aviv AMCG אמר: "בעולם החדש ארגונים עסקיים נדרשים להציג רמות ביצוע שונות מבעבר ולעמוד באתגרים רב מערכתיים בכל האספקטים: מודלים עסקיים, גמישות תפעולית ומענה ללקוח. לאורך השנים חיפשנו פתרון טכנולוגי אידיאלי שמשלב את העולם הקיים והחדש. היכולת הטכנולוגית של מערכות פלטיין מביאה את הערך הזה  ומחברת אותו לתפיסות ניהול חדשניות ביותר, שאנחנו רואים בה את התשובה האופטימלית לצורך של חברות יצרניות  לגמישות עסקית ותפעולית".

רון ברק, מנהל מרכז מחקר בינה מלאכותית במטריקס דיפנס: "שיתוף הפעולה הזה יכלול את מרכז המחקר והפיתוח שמובילה מטריקס במשך שנים בתחום הבינה המלאכותית והלמידה העמוקה. יחד עם השותפים באביב ובפלטיין נוכל למנף את יכולות החדשנות הטכנולוגית שלנו על מנת למטב תהליכי ניהול של רצפת ייצור בארגונים רבים, ובכך לייצר עבורם ערך משמעותי בדרך להתגברות על אתגרים וכבישת מטרות ויעדים עסקיים באופן חלק ויעיל יותר". 

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?