זיו לשם מונה סמנכ"ל שיווק בחברת WSC Sports

זיו לשם צילום יחסי ציבור
זיו לשם צילום יחסי ציבור

חברת WSC Sports, בעלת הפלטפורמה ליצירת תוכן וידאו בתחום הספורט מודיעה על מינוי של זיו לשם לתפקיד VP Marketing של החברה. לשם עסק בשנים האחרונות בתפקידי ניהול בתחום השיווק בחברות הייטק וכן שימש בעבר כיועץ אסטרטגי בחברת Accenture בלונדון.

טרם הצטרפותו ל-WSC Sports שימש זיו לשם כסמנכ"ל שיווק בחברות תוכנה B2B, בהן הוביל אסטרטגית שיווק גלובלית שתמכה בצמיחה מואצת של אותן חברות. זיו הינו בעל תואר שני, MBA מ-INSEAD ותואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב.

דניאל שיכמן מנכ"ל ומייסד-שותף של WSC-Sports: "אנו שמחים מאוד על הצטרפותו של זיו לתפקיד VP Marketing ובטוחים שהוא יוסיף ערך רב הן בהיבט השיווק והמשך בניית המותג של WSC והן כחבר הנהלה בעל ניסיון רב בתחומי השיווק והניהול העסקי".

שיכמן מוסיף שהחברה נמצאת בגידול מתמיד וממשיכה להרחיב את הצעת הערך שלה לעולם הספורט על ידי מוצרים חדשים ללקוחותיה.

הפתרון של חברת WSC Sports מבוסס על טכנולוגית AI המשמשת לניתוח שידורי ספורט חיים, זיהוי כל אירוע שמתרחש במהלך המשחק, ויצירת תקצירי וידאו הכוללים את כל האירועים המשמעותיים. זאת באופן שמותאם אישית לצופה ולפלטפורמת השידור. לחברה כיום מעל 200 לקוחות, ביניהם גופי הספורט המובילים בעולם – ליגת ה-NBA, הבונדסליגה הגרמנית, PGA Tour, אליפות ארה״ב הפתוחה בטניס, MLS, FIBA וליגת הקריקט האוסטרלית. משרדי החברה נמצאים בגבעתיים

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?