פלאפון בדרך ל-500 אלף לקוחות על רשת דור 5 שהושקה לפני כחצי שנה

חברת פלאפון חושפת לראשונה את מספר הלקוחות שהצטרפו לחבילות דור 5 מאז שהשיקה את הרשת בישראל בחודש אוגוסט האחרון. נכון להיום, מאות אלפים מלקוחות החברה הם בעלי חבילת דור 5, קצב ההצטרפות החודשי לחבילות דור 5 של פלאפון הולך וגדל מדי חודש כך שהצפי כי כבר בתקופה הקרובה כ 500 אלף לקוחות, המהווים כ- 25 אחוז מלקוחות הפוסט פייד של החברה, יהיו מנויים לחבילות אלה.

 

היום, פלאפון עולה בקמפיין חדש לרשת דור 5 תחת המסר מהירה הרבה יותר בכיכובם של שני הכוכבים הגדולים בישראל, יהודה לוי ונועה קירל, אשר משלבים כוחות לראשונה. בסרטון מבצעים השניים עיבוד חדש ומקורי ללהיט של קירל "אמבולנס" אשר זכה למעל מ 12 מיליון צפיות בYouTube. כדי להמחיש את חווית המהירות של פלאפון דור 5, נוצרה במיוחד לקמפיין 'ניידת דור 5', ניידת מתקדמת של דור 5 המהירה יותר מכולם. בסרטון לוקח יהודה את נועה לנסיעה המדגימה את חווית המהירות של דור 5 של פלאפון, כאשר הם עוברים בין עולמות מציאותיים ודמיוניים ומבצעים את הלהיט "אמבולנס" בעיבוד חדש ומקורי: "תזמינו לי דור 5 !".

 

לרגל ההשקה, ערכה החברה סקר באמצעות מכון הסקרים Ipsos במדגם מייצג של 600 איש מהאוכלוסייה בני 18 ומעלה.

הממצאים העיקריים שעולים מהסקר:

על פי הלקוחות, פלאפון מובילה בפער ניכר מול המתחרות במהירות ובאיכות רשת דור 5. המודעות לרשת דור 5 של פלאפון היא הגבוהה בישראל עם מעל ל-50% מודעות והיכרות עם הרשת. לקוחות פלאפון מגלים אף יותר עניין ברשת דור 5 בהשוואה לכלל האוכלוסייה. מעל מחצית מהאוכלוסייה בישראל מצהירים כי מתכוונים להתחבר לרשת בשנה הקרובה.

במקביל להשקה בארץ, פלאפון השקיעה מאמצים גם במתן שירותי רשת דור 5 בחו"ל ולקראת הקיץ תשיק חבילות דור 5 ביוון וקפריסין, זאת בנוסף ל- 14 מדינות בעולם: איחוד האמירויות, שוויץ, גרמניה, הולנד, רומניה, פולין, תאילנד, סין, בלגיה, הונג קונג, פינלנד, טאיוון ולוקסמבורג.

 

דרור בהט, סמנכ"ל השיווק של פלאפון, yes ובזק בינלאומי אמר: "אנו גאים להמשיך ולהוביל את מהפכת דור 5 בישראל ורואים כי הקהל הישראלי, ולקוחות פלאפון במיוחד, מאמצים את הטכנולוגיה החדשה. דבר זה בא לידי ביטוי בהצטרפות של עשרות אלפי לקוחות בחודש לרשת דור 5 שלנו, כך שכבר בתקופה הקרובה נגיע לכ 500 אלף לקוחות, המהווים כרבע מלקוחות הפוסט פייד של החברה. במקביל, עם חזרת הטיסות, אנו ממשיכים להעצים את חוויית דור 5 גם בחו"ל ומציעים כעת דור 5 ללקוחותינו בכ-16 מדינות בעולם".

 

על פי נתוני ארגון ה-GSA העולמי, 163 מפעילות ברחבי העולם (כ-20% מכל המפעילות הסלולריות בעולם) השיקו מסחרית רשת G5 פעילה ברחבי העולם ב-64 טריטוריות שונות. עוד 435 מפעילות ב-133 מדינות עוסקות בפיתוח רשת G5 בשלב זה או אחר.

 

המדינה המהירה בעולם כיום במהירות דור 5 היא דרום קוריאה עם מהירות הורדה ממוצעת של כ-361 מגה והערכה היא שעד 2025 היא תהיה המדינה המובילה בעולם עם 59% חדירה של רשת דור 5. מעל 756 דגמים של מכשירי דור 5 הוכרזו עד היום עם יותר מ-120 יצרנים שונים, כמחצית מהמכשירים תומכי דור 5 הם  טלפונים סלולריים (היתר בעיקר סביב צ'יפים, ראוטרים מבוססי G5, לפטופים ועוד..).

 

 

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?