טוויטר חוגגת יום הולדת להאשטאג

טוויטר

טוויטר חוגגת יום הולדת להאשטאג

סימן ההאשטאג המוכר # נולד אי שם בשנת 2007 בטוויטר, והיום ב- 23 באוגוסט יציינו בעולם יום הולדת להאשטאג. ההאשטאג עיצב את התרבות הגלובלית ואת הדרך שבה אנחנו מתקשרים: בין אם הוא משמש לדיונים סוערים על תנועות ותופעות עולמיות, מקשר בין משתמשים מקהילות שונות, או סתם מחבר משתמשים לנושאים, לעסקים, ולדיונים שהם מתעניינים בהם, 

לרגל יום ההאשטאג הבינלאומי (#HashtagDay) טוויטר השיקה אימוג'י חדש שיהיה זמין בשפות שונות, ויאפשר למשתמשים ברחבי העולם להצטרף לשיחות. השנה, גם חובבי הלשון העברית יכולים להצטרף לחגיגה עם האשטאג בשפת הקודש – #יוםההאשטאג.

בעולם, השימוש בהאטשאגים הולך וצובר תאוצה – עם 12.6 מיליארד ציוצים שכללו לפחות האשטאג אחד, כאשר 140 מיליון מהם היו האשטאגים ייחודיים, מה שמעיד על יצירתיות הגולשים, והתרחבות השיח ברשת בנושאים שונים ומגוונים. 

לציון יום הולדת להאשטאג פרסמה טוויטר את רשימת ההאשטאגים הנפוצים בישראל בשנת 2021:   #israel #bitcoin #pride #realestate #love #covid19 #euro2020 #bts   

עוד פרטים מעניינים על לידתו יום ההאשטאג: לפני 14 שנים, ב- 23 באוגוסט, משתמש טוויטר בשם כריס מסינה צייץ את ההאשטאג הראשון שאי פעם פורסם בטוויטר- #barcamp והציע לאחד שיחות בנושאים מסוימים יחד על ידי אותו סימון. מאז ועד היום, סימן ההאשטאג הפך לחלק מרכזי מכל שיחה, ועיצב את צורת התקשורת ברשת. הוא הפך לסימן המשפיע ביותר בעידן הדיגיטלי שבו אנו חיים. 

תמונה מטוויטר: https://twitter.com/emilykschrader/status/1408466541528629250

הצילום נמסר על ידי יחסי ציבור טוויטר

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?