רד האט מינתה את יעל איזנשטיין למנהלת שותפים אזורית

יעל איזנשטיין צילום אלישר

רד האט מינתה את יעל איזנשטיין (36) למנהלת שותפים לאזור ישראל, יוון וקפריסין.

איזנשטיין מילאה במשך 12 שנים מגוון תפקידים בחברת דל (Dell), כאשר בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת שותפים בכירה והייתה אחראית על השותפים האסטרטגיים של החברה. לאיזנשטיין ניסיון רב בתחומים של מכירות, פיתוח עסקי, שיווק וניהול מגוון רחב של שותפים, מפיצים, אינטגרטורים ועוד.

לדברי יעל איזנשטיין, מנהלת שותפים לאזור ישראל, יוון וקפריסין ברד האט: "אני רואה בתפקידי החדש הזדמנות לחזק את מעגל השותפים של רד האט ולצרף לחברה שותפים חדשים ואסטרטגיים מכלל התעשיות במטרה להרחיב את הקהילה שלנו וליצור שותפויות בעלות ערך". 

רד האט היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות תוכנה ארגוניים בקוד פתוח, המשתמשת בגישה מבוססת-קהילה כדי לספק טכנולוגיות Linux, ענן, קונטיינרים ו-Kubernetes אמינות ובעלות ביצועים גבוהים. רד האט מסייעת ללקוחות לשלב בין יישומי IT חדשים וקיימים, לפתח יישומים מוטי-ענן (cloud-native), לבצע סטנדרטיזציה של מערכת ההפעלה המובילה בתעשייה של החברה, יחד עם אוטומציה, אבטחה וניהול של סביבות מורכבות.

שירותי התמיכה, ההדרכה והייעוץ עטורי הפרסים הופכים את רד האט ליועצת מהימנה עבור חברות Fortune 500. כשותפה אסטרטגית של ספקי ענן, מטמיעי מערכות, ספקי יישומים, לקוחות וקהילות קוד פתוח, רד האט מסייעת לארגונים להתכונן לקראת עתיד דיגיטלי.   

בתמונה יעל אייזנשטיין צילום: אלישר

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?