ליגת הוקי קרח בהונגריה תשתמש בטכנולגיה של פיקסלוט

ליגת הוקי קרח בהונגריה צילום יחסי ציבר

התאחדות ההוקי קרח ההונגרית -Magyar Jégkorong Szövetség חתמה עם חברת פיקסלוט הישראלית, העוסקת בתחום ספורט טק. במסגרת ההסכם תפעל החברה לשידור משחקי ליגת הוקי קרח בהונגריה בליגה הראשונה וכן משחקים מליגות הנשים והנוער. ספורט ההוקי קרח מדורג בין חמשת ענפי הספורט המובילים בהונגריה והליגה המקומית מדורגת בין 20 הליגות הטובות בעולם.

ההסכם יאפשר להתאחדות הוקי הקרח בהונגריה להגדיל במאות אחוזים את שידורי הטלוויזיה של המשחקים. בסך הכל, כ-800 משחקים של ליגת הוקי קרח בהונגריה מתוכננים להיות משודרים בעונה הקרובה מ-10 אולמות ברחבי המדינה. בנוסף, מערכות פיקסלוט יספקו כלים חשובים לקידום הספורט. לשופטים תהיה גישה לכל המשחקים והאיגוד ישתמש בסרטוני הוידאו כדי לשפר את רמת השיפוט. למאמנים תהיה גישה לכל הצילומים והם יוכלו להיעזר בהם כדי לשפר את ביצועי הקבוצה והשחקנים.

"אנו מחפשים כל הזמן דרכים לקדם את ספורט ההוקי קרח בהונגריה", אומר סיפוס לבנטה, המזכיר הכללי של התאחדות ההוקי קרח ההונגרית. "העלות של המערכות והיכולת לצלם בצורה אוטומטית את כל המשחקים ולהפוך אותם זמינים לאוהדים שלנו, הוא צעד משמעותי בקידום ההוקי בהונגריה".

אלון ורבר, מנכ"ל פיקסלוט אמר: "מרגש לראות כיצד ההוקי קרח, אחד מענפי הספורט המובילים בהונגריה, מאמץ את טכנולוגיית השידור, ההפקה והניתוח האוטומטי שלנו כדי לקדם את כלל הליגות, החל מהמקצועיות ועד לליגות הנשים והנוער. הטכנולוגיה שלנו מקדמת את הדמוקרטיזציה של הספורט גם בהונגריה, על ידי הנגשת כל כך הרבה משחקים לצפייה. בנוסף, הטכנולוגיה של פיקסלוט מספקת לקבוצות מקורות הכנסה נוספים הדרושים מאוד בתקופות אלה".

אלון ורבר מנכל פיקסלוט. צלם מיכה לובטון

הניסיון הרב של פיקסלוט בהפקת סיקור בשידור מקצועי וחסכוני לליגות נשים, ליגות משנה, ליגות נוער וענפי ספורט נישתיים, הפך אותה לפתרון הנבחר עבור אלפי קבוצות וליגות ברחבי העולם. טכנולוגיית הבינה המלאכותית האוטומטית מותקנת ב-18,000 מגרשים ברחבי העולם, המשדרים מעל 80,000 משחקים בחודש. המערכת של פיקסלוט מעניקה חוויית צפייה שכוללת לוח תוצאות, גרפיקות, פרשנויות ואפשרות לערוך ולשתף קליפים עם משפחה, חברים ואוהדי הקבוצה.

פיקסלוט היא חברת הפקות הספורט הגדולה בעולם המשדרת אלפי משחקים ביום מרחבי העולם בעזרת בינה מלאכותית וללא צוות במגרש. החברה מספקת פתרונות להפקה אוטומטית של שידורי ספורט ומעניקה אלטרנטיבות ברות-השגה לשידורי הווידאו המסורתיים, לאירועי ספורט. 

החברה שנוסדה ב- 2013, מספקת מערכות צילום המוצבות במגרש ובעזרת אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת מספקות לצופים באופן אוטומטי חוויית צפייה הכוללת שידור חי, תקצירים אוטומטיים, פרשנות מרחוק/מקומית, לוח תוצאות, סטטיסטיקות מתקדמות, גרפיקה מקצועית ופרסומות. כל זאת באיכות HD  וללא מפעילים אנושיים במגרש או באולפן.

במערכות של פיקסלוט משתמשים חברות הפקה, מועדוני ספורט, התאחדויות ספורט, אוניברסיטאות, בתי ספר תיכוניים,  אוהדים, מאמנים, הורים ומגלי כישרונות ברחבי העולם. החברה עובדת עם מועדוני הספורט הגדולים בשוק כגון ריאל מדריד, באיירן מינכן, בנפיקה ליסבון, ומכבי תל אביב והיא אף חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם מרכז החדשנות ומועדון הכדורגל ברצלונה.

בסוף שנת 2019 הודיעה פיקסלוט על רכישת VidSwap – פלטפורמת ניתוח ווידאו למאמנים ואנליסטים. חברת פיקסלוט עובדת עם בתי ספר, מועדונים, ליגות ופדרציות ברחבי העולם וכיום היא משדרת מעל 80 אלף משחקים בחודש של למעלה מ 140 ליגות וטורנירים, מ-18,000 מגרשים מ- 57 מדינות ברחבי העולם.

עד כה הושקעו בחברה מעל ל 60 מיליון דולר  בין היתר בידי קרן Firstime מקבוצת TheTime, קרן שמרוק קפיטל, ענקית מנועי החיפוש הסינית באידו, Asahi Broadcasting Company ועוד משקיעים. החברה מעסיקה כ-200 עובדים ברחבי העולם, כאשר מטה החברה ממוקם בישראל.

ליגת הוקי בהונגריה צילום יחסי ציבור

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?