סדרות לנובו ThinkBook ו-ThinkPad E יגיעו עם Windows 11

לנובו צילום יחסי ציבור
לנובו צילום יחסי ציבור

לנובו הכריזה כי ניידים בסדרות העסקיות לנובו ThinkBook ו-ThinkPad E יהיו זמינים מעתה עם התקנה מראש של Windows 11. ניידים מסדרות אלו מתווספים למוצרי לנובו שכבר הוכרזו כזמינים. סדרת ה-ThinkBook העשירה  בתכונות, כמו גם בעמידות האגדית של ThinkPad מציעה מגוון פתרונות כדי לענות על צורכי המשתמשים לפרודוקטיביות, אבטחה, קישוריות ויכולת שיתוף פעולה, כל הגורמים הקריטיים להצלחה בעולם עבודה היברידי.

כחלק מהפורטפוליו המקיף שלה, לנובו מציגה את ThinkBook 15p Gen 2 ITH. הנייד החדש מגיע עם מעבדי סדרת Core-H מהדור ה-11של אינטל, ועם טכנולוגיות שמבטיחות ביצועים גבוהים. המחשב תומך בין היתר באפשרויות הבאות – כרטיסי תצוגה GeForce RTX 3050 Ti, RTX 3050 או GTX 1650 של NVIDIA, תמיכה באחסון כפול מבוסס SSD, עד 32 גיגה-בייט זיכרון DDR4, מצלמת רשת ברזולוציית FHD, רמקולים של HARMAN עם תמיכה ב-Dolby Audio, מסך IPS בגודל 15.6 אינץ' ברזולוציית UHD עם בהירות של 600 ניט וכיול צבע כבר במפעל בהתאם ל-X-Rite Pantone.

חוויית המשתמש והפרודוקטיביות שופרו מאוד עם תכונות חכמות חדשות כמו AI Meeting Manager שמתרגם, רושם הערות ועוד הרבה יותר במהלך שיחות. כן מציע המחשב את  Lenovo Glance מבית מירמטריקס שמסייעת לאבטחת המחשב מפני פריצה ויזואלית משפרת את ההגנה מפני צפיה במסך מעבר לכתף.

Windows 11, שתוכננה לעבודה היברידית, מציעה פרודוקטיביות ויכולת שיתוף גדולה מאי פעם. ThinkBook 15p Gen 2 נהנה מתמיכת ב-DXR (DirectX Raytracing), כך שמפתחים יצירתיים יכולים לבצע עבודות גרפיות ברמות חסרות תקדים של פוטוריאליזם. תכונת AutoHDR משפרת את עוצמת ההארה ושעתוק הצבעים, ושיפורים בממשק המשתמש משדרגים את הפרודוקטיביות והגמישות להם נדרש המשתמש בעבודה היברידית.

זמינות המחשבים ומחיריהם יתפרסמו בהמשך

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?