חברת הסייבר Imvision נבחרה להצטרף למעבדת החדשנות של מאסטרקארד ו-ENEL X

מימין: שרון מנטין, מייסד שותף ומנכ״ל משמאל: יוסי ברשישט, מייסד שותף וסמנכ״ל פיתוח צילום : מרים אלסטר
מימין: שרון מנטין, מייסד שותף ומנכ״ל משמאל: יוסי ברשישט, מייסד שותף וסמנכ״ל פיתוח צילום : מרים אלסטר

ה-FinSec Lab, מעבדת החדשנות שהוקמה לאחרונה על ידי מאסטרקארד ו-ENEL X, לאחר זכייה במכרז שערכה רשות החדשנות בשיתוף עם משרד האוצר, ה-CERT הפיננסי ומערך הסייבר הלאומי, בחרה בחברת הסייבר Imvision להצטרף לשורות המעבדה.

חברות שעוברות טרנספורמציה דיגיטלית מואצת, מוצאות עצמן מאמצות ממשקי API נרחבים. על פי גרטנר, שוק ניהול ממשקי API הוערך ב-2020 ב-2.1 מיליארד דולר, וגדל בקצב של 30% בשנה. הדבר גורם לצוותי הסייבר בארגון להתמודד עם שלל ממשקי API, ללא בקרות נאותות על הנתונים, הפונקציונליות והשימוש בהם וללא הבנה של החשיפה והסיכון שממשקים אלו מייצרים.  

Imvision מסייעת לצוותי האבטחה בארגון להתאים את אסטרטגיית אבטחת היישומים שלהם למציאות חדשה זו של ארכיטקטורות API. דרך הטמעת הפתרון של Imvision הארגון מקבל נראות API מלאה מה שמאפשר לו לזהות התקפות על הלוגיקה העסקית של האפליקציות והמלצות אוטומטיות לתיקון במטרה לשלוט טוב יותר בחולשות לאורך מחזור החיים של האפליקציה.

לדברי שרון מנטין, המנכ״ל ואחד ממייסדי החברה: "בעולם שבו ממשקי ה- API הם המרקם החדש של יישומים וקישוריות נתונים, אנו בטוחים כי ההצטרפות למעבדת החדשנות בתחומי הפינטק והסייבר תקדם עוד יותר אבטחה מלאה של API למחזור החיים בארגונים. אנו שואפים לקחת גישה זו לשלב הבא, ולסייע לתעשייה הפיננסית להיפתח ולספק חוויות חדשות וערך ללקוחות מבלי להיות פגיעים".

Imvision היא פלטפורמת האבטחה היחידה המלאה לכל מחזור החיים של API הקיימת כיום בשוק. בשונה מפתרונות קיימים אחרים המתמחים בהגנ על חלק אחד ממחזור החיים של ה- API, Imvision מסייעת לצוותי האבטחה לאכוף ביעילות את תקני האבטחה של API בכל רחבי הארגון.

כיום, 80% מהעסקים כבר מפרסמים ממשקי API ללקוחות ולשותפים, המציעים פונקציות מגוונות, שנבנו על ידי צוותים שונים למקרי שימוש שונים, במספר פלטפורמות. היקף, קנה המידה והקצב של פרסום ממשקי API ציבוריים רק ממשיך להתעצם, כאשר הטרנספורמציה הדיגיטלית תייצר ממשקי API חשובים יותר מבחינה עסקית מכיוון שארגונים מסתמכים עליהם יותר ויותר לצורך חוויית לקוחות ומוניטיזציה.

Imvision הצטרפו למעבדת החדשנות במטרה לשפר את היצע המוצרים של החברה ולייעל את המודלים לגילוי חולשות ב- API באמצעות גישה לנתונים באיכות גבוהה בשילוב עם מומחים ברמה עולמית בתחום.

סידני גוטסמן, מנכ"ל מעבדת החדשנות של מאסטרקארד ו-ENEL X, מברך על הצטרפותה של Imvision למעבדה ומציין כי "הגנה על ממשקי API, הנמצאים בליבת יישומים רבים בעולם הדיגיטלי, חשובה לאין ערוך נוכח האיומים החדשים ועל כן הנגשה של פתרונות מהסוג הזה תסייע לחברות רבות למנוע פרצות אבטחה בממשקים אלה".

מעבדת החדשנות מאפשרת לסטרטאפים, מתחומי הסייבר והפינטק, שנמצאים בשלבי POC, לפתח ולבחון את מוצריהם בסביבה מקצועית אשר נתמכת על תשתיות מתקדמות וידע רב.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?