מערכת ERP של SAP תותקן בחברת אגד

חברת אגד החלה בהטמעת מערכת ERP של SAP מסוג S/4 HANA , בעבור פעילות חברת האם והחברות הבנות. הפרויקט צפוי לעלות לאוויר בסוף שנת 2022. ילות בתחום בישראל, זכתה בהקמת הפרויקט ליישום המערכת.

מערכת ERP של SAP תסייע לחברת אגד בניהול שרשרת הפעילות של חברת אגד, אשר מונה 21 סניפי ניהול תנועה ברחבי הארץ, 16 מוסכים בפריסה ארצית, מפעל לשיפוץ חלפים ומרלו"ג. כמו כן תכלול המערכת את המודולים: רכש ומלאי, ניהול מחסנים, ייצור, מכירות, אחזקה, ניהול צי רכב, פיננסים, בקרה, תמחיר ורווחיות וכן הקמת מערך לחישוב סובסידיות תחבורה.

אבי פרידמן מנכ"ל אגד צילום יח"צ אגד

לדברי אבי פרידמן, מנכ"ל אגד: "אגד בחרה להטמיע מערכת ERP מתקדמת אשר תתמוך בהמשך הצמיחה של החברה גם בשנים הבאות. המערכת תצעיד את החברה קדימה מבחינה עסקית וטכנולוגית".

נינה גיספאן, CIO באגד: "בחרנו מערכת SAP S/4 HANA חדשנית ומתקדמת המותאמת לצרכים של אגד. הטמעת המערכת תאפשר לאגד פלטפורמה להתייעלות תפעולית אשר תתבטא בניהול מלא של שרשרת האספקה תוך זמינות ושקיפות מידע בזמן אמת, כלים לתכנון בקרה לוגיסטית ופיננסית והנגשת מידע לצורך קבלת החלטות עסקיות מיטביות ומבוססות דאטה. המערכת תאפשר מדידה וייעול תהליכי העבודה, שיפור יכולת ניהול, תחזיות ומלאים ושדרוג יכולות הבקרה של הארגון.

מערכת ERP של SAP תהווה תשתית להמשך הטמעת חידושים טכנולוגים לתמיכה בצרכים עתידיים של החברה, כגון שילוב יכולות IoT לחיבור מערך האוטובוסים, לשם קבלת מדדים על תקינות הרכב לביצוע אחזקה אקטיבית וחזויה ( Predictive Maintenance ) ועוד".

עינת זרמי סמנכלית ישומים במלם תים. צילום רז רוגובסקי

עינת זרמי, סמנכ"לית יישומים במלם תים: "חברת מלם תים גאה להיות השותף הנבחר לפרויקט באגד. בהיותה שותף SAP מוביל  Gold Partner SAP היא צברה ניסיון מוכח ביישום עשרות פרויקטים מוצלחים בתחום SAP ובהקמת פרויקטים של SAP S/4 HANA, ERP.

מערכת ERP של SAP בגירסת S/4 HANA מאפשרת ניהול תהליכים אינטגרטיביים המשלבים את כלל הארגון תחת בסיס מידע אחד, על גבי בסיס נתונים HANA BIG DATA. ביישום משולבות טכנולוגיות ממשק משתמש חדשניות, הכוללות גישה ממכשירים ניידים ואפשרות לקבלת מידע וביצוע ניתוח נתונים בזמן אמת.

קבוצת אגד מובילה את תחום התחבורה הציבורית בישראל. היא מפעילה שירותי תחבורה בארץ ובעולם עם פעילות המשרתת מיליוני נוסעים. בשנים האחרונות נכנסה אגד לעולמות תחבורה נוספים, כגון רכבות קלות, תחבורה חכמה ("תיק-תק") וחברת הבת אגד אירופה המפעילה תחבורה ציבורית בהולנד ובפולין.

כמו כן מעניקה חברת אגד שירותים לוגיסטיים ותחזוקה במוסכים לחברות תחבורה ציבורית והיסעים אחרות וליבואנים של אוטובוסים ומיניבוסים. קבוצת אגד שותפה בחברת תבל מטרו בע"מ , שזכתה במכרז ההפעלה והתחזוקה של הקו האדום בפרויקט הרכבת הקלה בתל אביב.

בתמוה הראשית: נינה גיספאן CIO באגד. צילום יחצ אגד

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?