מצלמות חכמות מבית Cisco Meraki ישווקו בסלקום

שירות מצלמות חכמות חדש מבית  וCisco Merak משווק ללקוחות עסקיים בישראל על ידי סלקום. שירות המצלמות כולל אפשרויות אנליטיות מתקדמות לניתוח מידע כמו: ספירת אנשים, סימון חפצים, איתור תנועה, מפות חום וזיהוי קול. הפונקציות האנליטיות מאפשרות תובנות מתקדמות לשיפור הפעילות העסקית.

שירות מצלמות חכמות של סיסקו וסלקום משווק במודל ייחודי של השכרה בתשלום חודשי, ללא צורך ברכישת חומרה ורישוי. בנוסף מספקת  סלקום לשירות המצלמות מעטפת של התקנה ותמיכה. דאטה טק, חברת ההפצה הוותיקה לפתרונות סיסקו בישראל, משתתפת בפרויקט בהדרכה, סיוע ומכר הפתרונות של Cisco Meraki.

בחברת סלקום מציינים כי פעילות המצלמות היא חלק משיתופי פעולה בין סלקום עסקים לבין סיסקו המתקיימים למעלה מעשור.  במסגר שיתופי הפעולה בין הצדדים משווקים מגוון פתרונות מבית סיסקו ובראשם פתרונות תקשורת ואבטחת מידע.

לדבר נדב אמסלם, סמנכ"ל אגף לקוחות עסקיים בקבוצת סלקום: "שיווק שירות מצלמות Cisco Meraki  מהווה בשורה של ממש למגזר העסקי. שיתוף הפעולה רב השנים של סלקום עם סיסקו מביא לידי ביטוי את הערך המוסף שלנו כקבוצת תקשורת, אשר משווקת ללקוחותיה מגוון מוצרים ושירותים מתקדמים".

אורן שגיא, מנכ"ל סיסקו ישראל הוסיף כי: "סיסקו מאפשרת ללקוחותיה העסקיים, במיוחד בתקופה ייחודית זו, לשמור על המשכיות עסקית באמצעות מגוון פלטפורמות דיגיטליות, וכל זאת תוך שמירה על חווית הלקוח והעובדים. מגוון פתרונות ה Meraki  מבית סיסקו מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר מאיומי הסייבר וקלים ליישום ותפעול שוטף".

בתמונה: נדב אמסלם, אגף לקוחות עסקיים בקבוצת סלקום ושרית רצר, סמנכ"ל שותפים, סיסקו צילום: כפיר סיון

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?