דרופבוקס משיקה כלים חדשים לתמיכה ביכולות עבודה מהבית

דרופבוקס צילום יחסי ציבור

דרופבוקס הכריזה השבוע על השקת שלושה כלים חדשים. הכלים החדשים פותחו במטרה לתמוך בשינויים שקרו בשוק העבודה בעולם, עם המעבר של ארגונים רבים לעבודה היברידית שמשלבת עבודה מהבית ומהמשרד.

השינויים בשוק העבודה הגבירו מגמות קיימות, למשל התרחבות של עבודת צוותים מבוזרים ושימוש מוגבר בקבצי וידאו ומדיה עשירים וכבדים. העבודה המבוזרת דורשת התמודדות עם  סוגים שונים של קבצים, ומציאת פתרונות שיאפשרו  לעבוד בכל זמן ומכל מקום. 

הכלים אותם השיקה דרופבוקס לתמיכה בעבודה מהבית

Capture Dropbox  –  כלי תקשורת ויזואלי שעוזר לחברי צוות לשתף את העבודה והרעיונות שלהם באופן אסינכרוני. הכלי מאפשר לשלוח  הודעות וידאו קצרות במקום הודעות דוא"ל ומסמכים ארוכים . הוא מאפשר הצגה חזותית של העבודה באמצעות הקלטות מסך, קובצי GIF וצילומי מסך וכן שליחת הודעות מותאמות אישית לכל אחד מחברי הצוות.

קישור אל  https://www.dropbox.com/capture

Dropbox Replay הוא כלי לשיתוף פעולה בווידאו שמאפשר לקבל משוב, לנהל אותו ולהגיב לו בקלות רבה יותר ובמקום אחד. כך ניתן לשתף סרטוני וידאו עם חברי הצוות בקלות כך שלא יצטרכו להוריד את הווידאו או לרשום הערות נפרדות בדוא"ל או במסמך כדי לספק משוב.

בשנתיים האחרונות כולנו השתמשנו הרבה בווידאו כפי שלא עשינו מעולם. מיליארדים של קבצי וידאו מתווספים ל-Dropbox כל שנה, ובין השנים 2019 ו-2020 הייתה עלייה של כמעט 50% במספר הקבצים לעריכת וידאו שנוספו ל-Dropbox. באותו זמן, קבלת אישור על תכני וידאו הפכה לקשה יותר בשעה שצוותים שעובדים בשיתוף פעולה עובדים מרחוק. קבצים גדולים, תבניות וידאו שונות ורוחב פס נמוך – כולם מוסיפים למורכבות של המצב. לשם כך השיקה החברה כעת את הכלי החדש שיהיה זמין בקרוב

להצטרפות לרשימת ההמתנה, יש להגיש בקשה על ידי הרשמה באתר experience.dropbox.com/form/replay-sign-up

 Dropbox Shop פיצ'ר שמאפשר למכור יצירות תוכן דיגיטליות שמאוחסנות ב-Dropbox. 

יוצרי תוכן מסתמכים על Dropbox כבר שנים רבות כדי להקל את שיתוף הפעולה מרחוק. כעת הם יוכלו למכור תוכן שנוצר כעבודה מהצד, תחביב, או כעסק חדש פוטנציאלי. הכלי מאפשר ליצור בקלות רשימות מוצר בשלוש לחיצות, להגדיר תמונה, שמע, או תצוגה מקדימה של וידאו בהתאמה אישית ולקבוע את המחיר.

הכלי יהיה זמין בקרוב, להצטרפות לרשימת ההמתנה יש להגיש בקשה על ידי הרשמה באתר experience.dropbox.com/form/shop-sign-up

Dropbox חברת Dropbox היא סביבת עבודה חכמה המסייעת לאנשים ולצוותי עבודה לשתף פעולה. לחברה למעלה מ-600 מיליון משתמשים במעל 180 מדינות. בסיסה של החברה נמצא בסן פרנסיסקו, קליפורניה. מרכז הפיתוח שלה בישראל ממוקם בתל אביב ונחשב למרכז אסטרטגי. אתר החברה: www.dropbox.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?