עדו אהרוני מצטרף לוועדה המייעצת של מעבדת החדשנות של מאסטרקארד

עדו אהרוני צילום Julie F. Goodman

ה-FinSec Innovation Lab של חברת Mastercard ו-ENEL X צירפה לאחרונה את עדו אהרוני, מומחה ליחסים בינלאומיים ומיתוג מדינות מאוניברסיטת ניו יורק, לוועדה המייעצת של המעבדה. אהרוני כיהן בתפקיד הקונסול הכללי של ישראל בניו יורק במשך שש שנים (2010-2016) ומילא שורה של תפקידים בארצות הברית במשך למעלה משני עשורים. עדו אהרוני היה אחד מהתומכים המרכזיים של המעבדה מראשית דרכה.

אהרוני משמש, בין היתר, כמרצה ליחסים בינלאומיים באוניברסיטת ניו יורק ומכהן בחבר הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב. הוא נחשב למומחה בעל שם בתחום מיתוג מדינות, מייסד התוכנית למיתוג ישראל, חבר בוועדה המייעצת של אפקו כלל-עולמי, שגריר תנועת מכבי העולמית, יו"ר קרן גשר לקולנוע רב-תרבותי (GMFF), חבר בוועדה המייעצת של בנק ההשקעות Value Base, יו"ר פורום צ'רני לדיפלומטיה חדשה והמייסד של חברת הייעוץ האסטרטגי Emerson Rigby Ltd.

עדו אהרוני יהיה חבר בצוות המייעץ של המעבדה ויתרום מניסיונו הרחב ומקשריו הרבים עם גופים פיננסים ועסקיים בארץ ובחו"ל. אהרוני יסייע למעבדה הן באיתור סטארטאפים רלוונטיים והן בייעוץ אסטרטגי. בנוסף יפעל אהרוני לפיתוח שווקים חדשים וגיוס כספים עבור סטארטאפים שיצטרפו למעבדה אשר פועלים בתחום הסייבר והפינטק.

״לכבוד הוא לי להצטרף לצוות המקצועי שילווה את פעילותה של מעבדה חשובה זו״ אמר עדו אהרוני והוסיף: ״אין לי ספק שחדשנות בתחום הסייבר והפינטק תהווה את ראש החץ של החדשנות העולמית בשנים הקרובות״.

"זוהי זכות גדולה שאדם בעל השפעה בינלאומית, כדוגמת עדו אהרוני, יצטרף למעבדה כיועץ."  אומר סידני גוטסמן, מנכ"ל המעבדה.

מעבדת החדשנות הוקמה לאחרונה על ידי מאסטרקארד ו-ENEL X, לאחר זכייה במכרז שערכה רשות החדשנות בשיתוף עם משרד האוצר, ה – CERT הפיננסי ומערך הסייבר הלאומי. מעבדת החדשנות מאפשרת לסטארטאפים, מתחומי הסייבר והפינטק, שנמצאים בשלבי POC, לפתח ולבחון את מוצריהם בסביבה מקצועית אשר נתמכת על תשתיות מתקדמות וידע רב.

www.finseclab.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?