מייסד פורסקאוט עודד קומאי מונה לתפקיד סמנכ"ל חדשנות בחברה

עודד קומאי צילום יח"צ פורסקאוט

עודד קומאי, מייסד משותף של פורסקאוט ומנהל כללי, לתפקיד סמנכ"ל חדשנות בחברה. Forescout Technologies, עוסקת בתחום אבטחת ה-Enterprise of Things. קומאי ייכנס לתפקידו החדש מיידית וידווח ישירות למנכ"ל החברה וואל מוחמד. במסגרת תפקידו יהיה קומאי אחראי על פיתוח טכנולוגיות חדשות במטרה להרחיב את יכולות הפלטפורמה של החברה, בהתאם לחזון ולאסטרטגיה של החברה ובהתאם לתוכניות הצמיחה שלה.

"עודד היה בפורסקאוט ממש מההתחלה. יש לו יכולת מוכחת לצפות את אתגרי אבטחת המידע הקריטיים של המחר", אמר וואל מוחמד, מנכ"ל פורסקאוט. "חברות בהן המייסדים נותרים פעילים הן חזקות יותר. אנו ברי מזל שעודד נכנס לתפקיד סמנכ"ל החדשנות בחברה על מנת להמשיך לפתח את הפלטפורמה של פורסקאוט".

במסגרת תפקידו החדש של קומאי בהנהלת חברת פורסקאוט ייבחן אל מעבר לפלטפורמה הקיימת של החברה על מנת לצפות את התפתחות עולם אבטחת המידע ומיפוי האיומים בענפי הפעילות השונים החשופים לסיכונים, ובכלל זה שירותים פיננסים, שירותי בריאות, המגזר הציבורי, קמעונאות ותעשייה.

לדברי עודד קומאי, סמנכ"ל החדשנות בפורסקאוט": במהלך 20 השנים האחרונות צברה פורסקאוט היקף אדיר של מומחיות וידע בתחום ההתקנים והנתונים כך שאנו יכולים לפתור כמה מבעיות אבטחת הסייבר המאתגרות ביותר ובמקביל לסייע ללקוחות להשיג את הנראות הטובה מסוגה בשוק למה שקורה ברשת שלהם. פורסקאוט תמשיך לספק טכנולוגיה חדשנית על מנת להקדים את הסכנות ולאבטח ארגונים ברחבי העולם".

עודד קומאי הוא אחד ממייסדי חברת פורסקאוט, וכיהן בה במספר תפקידים, ביניהם סמנכ"ל מחקר וסמנכ"ל טכנולוגיות. בטרם הקים את החברה, ניהל קומאי את קבוצת מערכות ההפעלה והתקשורת של אוניברסיטת תל אביב והיה מייסד משותף בחברת TapGuard Technologies.

אודות פורסקאוט טכנולוגיות

פורסקאוט טכנולוגיות פועלת להגן באופן אקטיבי על ה- Enterprise of Things (הארגון של הדברים) על ידי זיהוי ואכיפת תאימות של כל רכיב המחובר לרשת הארגונית. חברות Fortune 1000 בוטחות בפורסקאוט משום שהיא מספקת פלטפורמה המוטמעת בצורה רחבה בארגונים והמיושמת בקנה מידה רחב בכל מערך ה-IT ורכיבי IoT ו-OT המנוהלים והלא מנוהלים.

פורסקאוט מספקת ללקוחות במודיעין נרחב אודות ההתקנים בארגון, ומאפשרת לארגונים בכל ענף לסווג באופן מדויק את הסיכונים, לזהות אנומליות, ולתקן באופן מיידי איומי סייבר, כל זאת מבלי להפריע לפעולה התקינה של המשאבים הקריטיים בארגון.

צילום: יחסי ציבור פורסקאוט

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?