וואלה טורס מרחיבה את פעילותה הדיגיטלית עם תשתית ענן אורקל

יוג'ין אטינגר וואלה טורס

חברת התיירות וואלה טורס חתמה על הסכם לחידוש חוזה הענן עם חברת אורקל. החברה תמשיך להשתמש בתשתית ענן אורקל (OCI) כדי לתמוך בפיתוח שירותי תיירות מבוססי דאטה. כל פעילותה של וואלה טורס נמצאת על תשתיות ענן של חברת אורקל, לרבות אתר החברה, עבודת אנשי המכירות ומוקד שירות הלקוחות. וואלה טורס מספקת ללקוחותיה טיסות לכל יעדי הטיסה לחו"ל, ביטוחים, טיסות סדירות וצ'רטר, חבילות נופש וטיולים מאורגנים, ומסייעת ללקוחותיה בתכנון החופשה.

עד היום פעלה וואלה טורס על ענן במודל לפי צריכה (pay as you go) וכעת, עברה לחוזה ארוך טווח בזכות הניסיון המוצלח שנצבר בשנתיים האחרונות עם תשתית ענן אורקל.

השנה האחרונה היתה שנת מפנה עבורנו כחברת תיירות, עם האצה חסרת תקדים לטובת פעילות אונליין", אומר יוג'ין (יבגני) אטינגר, CTO, וואלה טורס, "גם בהמשך, כשעולם התיירות הולך ונפתח, אנו צופים שהדיגיטל יהיה מנוע הצמיחה המרכזי שלנו, לכן חשובים לנו מאוד ביצועי הענן, כמו גם אבטחה ומהירות כדי לספק ללקוחותינו את השירות הטוב והאמין ביותר. כלקוח ותיק של אורקל, אנו נהנים משירות איכותי ומסור של צוות אורקל ישראל וסומכים על אורקל כתשתית לפעילותנו הדיגיטלית. המעבר לענן של אורקל בישראל יאפשר לנו להביא תועלות לחברה ולהיות קרובים ללקוחותינו כאן בארץ, וכמובן לספק להם שירות טוב, איכותי ומהיר יותר".

ענן אורקל מאפשר לוואלה טורס לתת שירות מהיר ללקוחות ולרכז עבורם הצעות ממנועי חיפוש שונים כמו Skyscanner, KAYAK. טכנולוגיית הענן מאפשרת מתן מענה ל"פיקים" של עומסי עבודה, ויכולת לעבד את כמויות הדאטה שנוספו עם ההתממשקות לאותם מנועי חיפוש, שהקפיצו את כמות החיפושים בפלטפורמה למאות אלפי חיפושים ביום. בעזרת אורקל, וואלה טורס תקבל דיווחים בזמן אמת, יכולות אנליטיקה, ביצועים גבוהים ויכולת אחסון משופרת.

שיקול נוסף, ארוך טווח ומרכזי שהשפיע על וואלה טורס בחידוש חוזה הענן הוא האפשרות של החברה לעבור לאזור הענן הישראלי שמקימה בימים האלה אורקל בירושלים. בכך תהיה וואלה טורס בין הלקוחות החלוצים שיעברו לדאטה סנטר של אורקל בישראל עם פתיחתו הקרובה.

לדברי ערן פייגנבאום, מ"מ מנהל אורקל ישראל: " וואלה טורס מינפה את היכולות של אורקל, אשר שירתו אותה גם בזמנים קריטיים בשנה האחרונה, כאשר  הפעילות העסקית כולה נסמכה על שירותי דיגיטל. הרחבת השימוש בתשתית הענן תאפשר לוואלה טורס להמשיך וליהנות מביצועים מעולים במחיר תחרותי".

בתמונה: יוג'ין (יבגני) אטינגר וואלה טורס צילום יחסי ציבור

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?