Cyxtera מספקת שירותי ענן בניהול מלא לפי דרישה לארגונים באמצעות Zadara

מחשוב ענן ZADARA

Zadara, המוכרת כחברה המובילה בתחום שירותי ענן הקצה, הכריזה היום על הרחבת השותפות הטכנולוגית שלה עם Cyxtera, מובילה עולמית בקולוקציה (Colocation) קישוריות (Interconnection) של מרכזי נתונים. שירותי הענן של ZADARA הינם ברמת אנטרפרייז וכוללים – מחשוב, אחסון, קישוריות וניהול על ידי מומחים מבית Zadara – השירות זמין כעת ללקוחות Cyxtera. יחד, שתי החברות מאפשרות ללקוחות שלהן לשדרג את סביבות ה-IT שלהם תוך מינוף השטח והמשאבים שתופסות המערכות הקיימות (Footprints) באמצעות ענן בניהול מלא מבוסס צריכה  חודשית 100% OpEx.

במסגרת השותפות שהחלה באביב בשנה שעברה, שירות האחסון כשירות (STaaS) בניהול מלא של Zadara החל להיות זמין ב-61 מרכזי הנתונים עתירי החיבורים של Cyxtera ברחבי העולם. כעת, כהרחבה טבעית של השותפות, zCompute מבית Zadara נוסף להיצע המוצרים של Cyxtera. zCompute מספק חוויית ענן בניהול מלא לפי דרישה הזמינה במרכזי הנתונים של Cyxtera, ואשר נבנתה ומנוהלת על ידי Zadara.

"zCompute, שמהווה חלופה תחרותית לפתרונות ענן ציבורי, עם הגמישות לבחור פריסה פרטית או ציבורית, משלים את פרוטפוליו פתרונות החומרה הקיימיםואת מארג חילופי הנתונים הדיגיטליים (Digital Exchange) שלנו, שמאפשר לנו להציע פתרון ענן לפי דרישה מלא," אמר ראסל קוזארט (Russell Cozart), סגן נשיא בכיר לשיווק ואסטרטגיית מוצר ב-Cyxtera. "הלקוחות יכולים להגדיל ולהקטין את הקיבולת בהתאם לשינויים בצרכים העסקיים שלהם, מבלי להיחשף לסיכון של הוצאות מראש ועם התמיכה של שירות מנוהל מלא. אנו נלהבים מאוד מהרחבת שותפות זו ומקדמים בברכה את ההזדמנות לשוחח עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלנו לגבי הדרך שבה Cyxtera ו-Zadara יכולות להשפיע בצורה חיובית על הנוף העסקי שלהם".

פלטפורמת שירותי הענן בניהול מלא של Zadara מפשטת את המורכבות התפעולית באמצעות הקצאת תשתית אוטומטית מקצה לקצה של משאבי מחשוב, אחסון ורשת. לפי מודל דומה לזה של הצעת האחסון-כשירות (STaaS) המובילה בתחומה מבית Zadara, פלטפורמת הענן של החברה מספקת פתרונות מוכנים לשימוש ועדיפים עם היתרונות של שירותי מחשוב ואחסון לפי דרישה בכל מקום, במרכז נתונים קיים מקומי, במתקן קולוקציה פרטי או בענן.

התכונות של zCompute כוללות:

  • מודל צריכה גמישה: שירותי ענן עתירי ביצועים וגמישים ברמה הארגונית, עם אפס עלות על הוצאות מראש (CapEx). ביטול הצורך בהשקעות גדולות בתשתית, הגדלה או הקטנה של הקיבולת לפי הצורך, ותשלום רק על הצריכה בפועל.
  • מחשוב גמיש, עד לרמת המחשב הווירטואלי הבודד: הקצאת משאבים מיידית בשירות עצמי שנמצאת הרבה מתחת למחיר ההתחלתי ולקנה המידה של פתרונות ענן מתחרים.
  • ענן לפי דרישה מבית Cyxtera: מינוף מרכזי הנתונים של Cyxtera, מארג חילופי הנתונים הדיגיטליים (Digital Exchange) והתשתית שלה כדי לספק שירותי ענן לפי דרישה עם השהיה נמוכה.
  • ביצועי עומסי עבודה: אספקת חוויית מחשוב ענן תואמת x86, גמישה, עתירת ביצועים ומוכרת למשתמש, עם אוטומציית DevOps, במיקומים קיימים ועם אפס הוצאות הון או עלויות רענון.
  • פרטיות ואבטחת נתונים: כולל אפשרות "לחיצה-להקצאה" של משאבי אחסון ייעודיים עבור לקוחות שדרוש להם בידוד פיזי בשל רמת בקר הכוננים והאחסון.
  • שירותי מומחים מסביב לשעון, 365 ימים בשנה: קבלת תמיכה בניהול מלא מארכיטקט הפתרון הגלובלי ומצוותי ה-DevOps של Zadara

"על ידי השקעה בשירותים-לפי-דרישה הגמישים שלנו והרחבת המחויבות שלהם למודל  צריכה As-a-Service, Cyxtera פותחת בפני לקוחותיה את האפשרות להגדיל את הקיבולת בהתאם לצרכיהם העסקיים", אומר נלסון נחום (Nelson Nahum), מנכ"ל וממייסדי Zadara. "בעזרת Zadara, לקוחות Cyxtera מקבלים את כל הפונקציונליות הטכנית שדרושה להם – ללא העלות והמורכבות של בעלות על תשתית אחסון ומחשוב וניהולה."

zCompute של Zadara זמין כעת במרכזי הנתונים של Cyxtera בצפון אמריקה, כולל דאלאס ומיניאפוליס, ויורחב בקרוב למיקומים נוספים בצפון אמריקה ולבריטניה. מידע נוסף על Zadara אפשר למצוא בכתובת https://www.zadara.com/

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianJapaneseRussianSpanishSwedish

אהבתם ? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

רוצים לקרוא עוד ?