ווי אנקור הטמיעה את פתרון הגיבוי של קומוולט ב- TOMIA

קומוולט צילום ניב קנטור

חברת התוכנה TOMIA בחרה בפלטפורמה של Commvault Backup & Recovery מבית קומוולט לגיבוי, שחזור והגנת נתונים. הפתרון שהותקן מספק הגנה וגיבוי לנתוני החברה, לרבות נתוני Salesforce, Office 365, ו- Microsoft Azure. את ההטמעה ביצעו מחלקת השירותים המקצועיים של קומוולט ישראל, וחברת ווי אנקור מבית חילן, שותפה עסקית של קומוולט ישראל. הפרויקט הסתיים בהצלחה בחודשים האחרונים.  

TOMIA, שעבדה בעבר עם שלושה פתרונות גיבוי שונים בישראל, גרמניה וארה"ב, ביקשה להטמיע פלטפורמה יחידה ומאוחדת שתספק מענה כולל לכל צרכי החברה ממקום אחד. החברה תרה אחר פתרון יעיל ואג'ילי לגיבוי נתוני החברה ממגוון רחב של יישומים ומערכות, כגון מכונות וירטואליות של Azure, אחסון NAS / SAN ו- CIFS.

לדברי רועי מגן, מנהל IT של TOMIA באזור EMEA: "האינטגרציה עם קומוולט היתה טבעית ופשוטה. כעת אנו יכולים למנף תכונות נוספות כדי לפשט את ניהול הנתונים ולהבטיח את אבטחתם. שקלנו פתרונות נוספים, כמו למשל Veeam, אך מצאנו שקומוולט מציעה את הפתרון המקיף ביותר שגם משתלב בצורה חלקה עם התשתית שלנו". יניב דינר, מנהל מערכות המידע של TOMIA הוסיף: "הודות לקומוולט, כעת יש לנו פלטפורמה אחודה לניהול כל הסביבות שלנו באמצעות לוח בקרה יחיד, וזאת במקום להשתמש בספקים שונים במדינות שונות".

עם הפתרון שהותקן של קומוולט,TOMIA  מאחדת שלושה פתרונות לפלטפורמה אחת, ומשפרת משמעותית את יכולות הגיבוי שלה ואת ההמשכיות עסקית על-ידי הגנה על מגוון עומסי עבודה בסביבה היברידית.

אור גור, מנהל מכירות ב- We Ankor, מסר: "נדרשנו לתת פתרון גיבוי מקיף שייתן מענה גלובלי לצמיחה במשאבים ובאתגרים של חברת TOMIA. פתרון הגיבוי שהותקן מאפשר לנהל את כל הסביבה הטכנולוגית תחת ממשק ניהול ידידותי למשתמש. אנו בווי אנקור, שותף Market Builder של קומוולט, דאגנו להטמיע את המערכת בצורה היעילה והמקצועית ביותר".

TOMIA שהוקמה לאחר המיזוג של Starhome Mach ו- Telarix היא חברת תוכנה בתחום התקשורת התומכת בצרכים המתפתחים של ספקי שירותי תקשורת ברחבי העולם. החברה מקדמת טרנספורמציה דיגיטלית לעסקים באמצעות שירותי קישוריות, רשתות ונדידה.

איתן מארבי, מהנדס מערכות בכיר בקומוולט ישראל, מסר: "TOMIA ביקשה להעביר חלק מהשירותים שלה מסביבה מקומית לענן של Azure. כך נוצר הצורך במערכת שיודעת לנהל בצורה גלובלית אתרים ברחבי העולם כולל מספר סוגים שונים של עננים. הפתרון של Commvault מספק ל- TOMIA גיבוי לסביבות הווירטואליות המקומיות ברחבי העולם וגם התממשקות לאחסון ענן בסביבות ה-Azure."

מימין לשמאל: איתן מארבי – מהנדס מערכות קומוולט, אור גור – מנהל מכירות ווי אנקור, יניב דינר –  CIO at TOMIA, רועי מגן IT Manager EMEA at TOMIA, נגה סהר – מנהלת מכירות קומוולט. צילום: ניב קנטור

Commvault מעסיקה למעלה מ- 2,700 עובדים ברחבי העולם. החברה נסחרת בנאסד"ק (CVLT). מטה החברה בניו ג'רזי, ארה"ב. למידע נוסף:  www.commvault.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?