סיסקו משיקה קורס אבטחת סייבר חינם לבעלי עסקים

אורן שגיא צילום- ניב קנטור
אורן שגיא צילום- ניב קנטור

סיסקו משיקה קורס אבטחת סייבר ואבטחת ענן לבעלי עסקים בחינם. הקורסים יתקיימו כחלק מתוכנית האקדמיה של סיסקו, המציעה קורסים והכשרות שונות, רובן ללא עלות כשירות חברתי לציבור, בתחומים טכנולוגיים שונים, ביניהם גם תחום הסייבר ואבטחת המידע.

לדברי אורן שגיא, מנכ"ל סיסקו: "סיסקו ישראל מבינה את האחריות החברתית שיש לה כתאגיד טכנולוגי גדול בכלל ובפרט בתקופות מאתגרות אלה, כאשר עסקים רבים נמצאים בחשש וסיכון מפני תקיפות סייבר עוינות. אני קורא לבעלי העסקים הקטנים להירשם לקורס וללמוד על הדרכים להגן על לקוחותיהם והעסקים שלהם במרחב הדיגיטלי".

שגיא הוסיף: "אנחנו בסיסקו מעניקים כבר שנים רבות מעטפות הגנה ואבטחת מידע מהחדשניות והחזקות ביותר שיש ומכירים בחשיבות הגדולה שיש בתודעת אבטחת מידע פנים ארגונית – ולכן, קיבלנו החלטה להשיק בישראל שני קורסים בסיסיים באבטחת סייבר ואבטחת ענן עבור בעלי עסקים ולמעשה עבור כל אחד שירצה, אצלנו באקדמיה לתקשורת של סיסקו, באונליין ובחינם כשירות חברתי לציבור. האקדמיה של סיסקו היא פרויקט חברתי-טכנולוגי שאני מתגאה בו מאוד ומזמין את כולם להיכנס לאתר וליהנות מההכשרות, הקורסים והתכנים שאנחנו מנגישים בו לציבור הרחב. יש לנו אחריות חברתית לעמוד לצד העסקים בישראל".

קורס – Cloud Security 1.0: מיועד ללימוד עצמי ומוערך ב 35 שעות.

מיועד בעיקר לאנשים שיש להם רקע טכנולוגי כלשהו, בעל עסק או עובד בעסק שיקבל את האחריות לאבטחת המידע בחברה. הקורס אינו מחייב ידע קודם והוא כולל הכשרה בתחומים אלה:

6 modules

20+ videos

10 interactive activities

37 quizzes

 1 final exam

הקורס מלמד את יסודות המחשוב בענן, הבנה מעמיקה של מלוא היכולות של מחשוב ענן, אבטחת מידע בענן, אבטחת תשתית עבור מחשוב ענן, ניהול אבטחה וסיכונים בענן (ראה מודגש למטה מהאתר שלנו). הקורס מלווה במפגש בוובקס עם מרצה מוביל בתחום ועם שיראל אמון, מנהל תחום אבטחת מידע מחברת סיסקו. הנרשמים לקורס יכולים לקבל תמיכה טכנית המיועדת לעזור למי שנתקל בבעיות במהלך הקורס, לשאלות והתייעצות עם המרצה.

הקורס מכין לקראת ההסמכה הבינלאומית ( CCSK) מבחן חיצוני שהוא אינו של חברת סיסקו. השתתפות בקורס מעניקה 20% הנחה על עלות המבחן למי שסיים את הקורס בהצלחה וענה על המשוב סיום קורס.

קורס מבוא לאבטחת סייבר: קורס בן 15 שעות, מיועד ללימוד עצמי (מתורגם וזמין ב 19 שפות שונות).

מיועד לכולם  – נושא הסייבר רלוונטי היום לכל אחד , מהאנשים הפרטיים דרך חברות, תאגידים, עמותות, ממשלות ועסקים קטנים. הקורס מסביר את הסכנות הקיימות היום התחום, טרנדים וסוגי

האקדמיה לתקשורת של סיסקו הינה פלטפורמה און-ליין חינמית המכילה קורסים טכנולוגיים המיועדים לתת חשיפה, נגישות, כלים והסמכות בתחומים שונים. בפלטפורמה שני סוגי קורסים:

קורסי העשרה: קורסים הניתנים ללימוד עצמי / פרונטלי / משולב, חלקם מתורגמים לשפות שונות – כ 19 שפות , בסופם ניתן לקבל תעודת סיום או תג דיגיטלי. דוגמאות לקורסים כאלה: מבוא לאבטחת סייבר, Cyber Essentials, מבוא לאינטרנט של הדברים (IOT), פיתון, Linux, Networking essentials, C, C++ ועוד.

קורסי הסמכה: קורסים שניתן לעשות רק בגופים מוכרים עם מרצים מוסמכים ואשר בסיומם מקבלים תעודת סיום מוכרת בתעשיה ואפשרות לקבלת שובר הנחה למבחן הסמכה בינללאומי – CCNA (ניהול רשתות), ITE ( טכנאות מחשבים), CCNA Cyber Ops  ( לתפקידי SOC ), DEVNET.

פרטים נוספים על האקדמיה וקורס אבטחת סייבר חינם ניתן למצוא באתר: www.netacad.com ובעמוד הפייסבוק https://www.facebook.com/CiscoNetworkingAcadmyIsrael

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianJapaneseRussianSpanishSwedish

אהבתם ? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

רוצים לקרוא עוד ?