קייטו נטוורקס של שלמה קרמר גייסה 200 מיליון דולר על פי שווי 2.5 מיליארד דולר

cato network
cato network

קייטו נטוורקס, ספקית ה-SASE הראשונה בעולם, הכריזה על סבב הגיוס הגדול ביותר מאז הקמתה בסך של 200 מיליון דולר על פי שווי שוק של 2.5 מיליארד דולר. סבב זה הובל על ידי Lightspeed Venture Partners ובהשתתפות המשקיעים הקיימיםGreylock, Acrew Capital, Coatue, Singtel Innov8  ושלמה קרמר. ההשקעה החדשה תסייע בהמשך פיתוח הטכנולוגיה של קייטו ובגידול הפעילות העסקית של החברה, אשר נותנת מענה לצרכי תקשורת הנתונים ואבטחת המידע של ארגונים גדולים בכל העולם.

"קייטו נמצאת בחזית הטרנספורמציה של SASE", אומר שלמה קרמר, מנכ"ל ומייסד שותף של קייטו נטוורקס. "ארגונים גדולים פורסים את קייטו ברשתות הגלובליות שלהם כדי להנות מהיתרונות התפעוליים והעסקיים של פלטפורמת ה-SASE המוכחת והבשלה של קייטו. קייטו מרחיבה במהירות את יכולות השירות, את הכיסוי הגלובלי ואת צוותי המכירות והשיווק, תוך שמירה על ה- DNA הייחודי והמוערך כל כך על ידי לקוחות ושותפים, המבטיח גמישות, פשטות וקלות בהתקשרות העסקית".

חברת Cato Networks הישראלית נוסדה ב-2015 על ידי שלמה קרמר וגור שץ. השירות אותו מספקת קייטו מאפשר לארגונים להחליף מספר רב של מוצרי תקשורת ואבטחת מידע פיזיים דרך שירות הענן הגלובלי של החברה. Cato Networks עתידה לגייס מאות עובדים נוספים בישראל. כיום מועסקים כ־400 עובדים, בשישה סניפים ברחבי העולם, המשרתים כ1,000 לקוחות, כאשר במהלך שנת 2020 החברה גייסה מעל למאה עובדים חדשים וב־2021 בכוונתה לגייס כ־100 עובדים נוספים.

יותר ארגונים גדולים מאמצים פתרון SASE המבוסס על ארכיטקטורת Cloud-native

גישה מאובטחת ואופטימלית ליישומים מכל מקום ובכל רגע הינה בלב המהפכה הדיגיטלית. יעד זה קשה להשגה אצל לקוחות וספקי פתרונות מכיון שגישה מאובטחת ואופטימלית דורשת שילוב של שלושה קווי מוצרים שהינם נפרדים לחלוטין בפתרונות מהדור הישן.

קייטו הוקמה כדי להתגבר על בעיית המוצרים הנפרדים, והיא מקור ההשראה לקטגוריית ה-SASE. ענן ה-SASE של קייטו נבנה על בסיס טכנולוגיית ה-SPACE הבלעדית של קייטו והוא פלטפורמת ה-SASE היחידה בעולם שהינה בשלה ומוכחת לספק גישה אחודה מאובטחת ואופטימלית בקלות ובפשטות לכל ארגון. רק פתרון ה-SASE של קייטו מסוגל לחבר את כל קצוות הרשת הארגונית – אתרים פיזיים, משאבי ענן ומשתמשים מרוחקים – באמצעות פלטפורמת Cloud-native גלובלית יחידה. זוהי התמצית של פלטפורמת SASE אמיתית.

ענן ה-SASE של קייטו נטוורקס מתפרש על גבי למעלה מ-65 אתרים בכל העולם. עם כיסוי עולמי רחב כל כך ופתרון טכנולוגי מוכח, הצליחה קייטו לספק מענה לצרכיהם של ארגוני ענק. היום, עשרות רבות של ארגונים מוציאים למעלה מ-250,000 דולר בשנה על השירות של קייטו, גידול של 163% יחסית לנתון המקביל בשנה שעברה. לצד אלו, מספר לקוחות גלובלים כבר מוציאים למעלה ממליון דולר בשנה על השירות.

"קייטו רואה דרישה ואימוץ מדהים לפלטפורמת ה-SASE שלה בקרב ארגונים גדולים," אומר יוני חפץ, שותף ב- Lightspeed Venture Partners. "מה שהתחיל כרעיון חדשני וטכנולוגיה משבשת, הוא כעת עסק שהולך וגדל בקצב מהיר, וכזה שנמצא בלב המערכות הקריטיות ביותר בארגונים. אנו שמחים להיות שותפים לדרך של קייטו ולתמוך במשימתה לספק לארגונים גישה מאובטחת ואופטימלית למשתמשים, משרדים ויישומים – בכל מקום."

דוגמא אחת הינה חברת רואי החשבון ויועצי המס Baker Tilly. "פלטפורמת ה-SASE של קייטו שינתה לחלוטין את הדרך בה בנויה הרשת הארגונית שלנו" מסר מאט ג'נינגס, דירקטור Enterprise Technology ב-Baker Tilly. "קייטו הפכה אותנו למהירים וגמישים, ומאפשרת לנו לתת מענה לשינויים עסקיים גדולים כמו רכישות ומיזוגים, בכמעט אפס מאמץ. אין לנו יותר עומס של הגדרות, עדכונים ופתרון תקלות על גבי מוצרים נפרדים – הדברים פשוט נעשים, ובמהירות. זה לא משנה כמה אתרים או משתמשים מרוחקים צריך לפרוס ולחבר ואיפה בעולם הם נמצאים, עם קייטו אני פשוט יודע שהם תמיד יקבלו את אותה רמת אבטחת מידע ואת אותה גישה אופטימלית למשאבים שהם צריכים".

עם הלקוחות והארגונים הגדולים מגיעות דרישות חדשות. חלק מהארגונים דורשים תמיכה בתקשורת במהירויות גבוהות מאד, אחרים מבקשים העמקה של יכולות אבטחת המידע, ואחרים מבקשים יכולות ספציפיות לתעשייה שאליה הם משתייכים. ההשקעה הנוספת בקייטו תסייע לקדם פיתוחים אלו, ותאפשר לקייטו להמשיך ולהוביל את מיזוג עולמות הגישה, תקשורת הנתונים ואבטחת המידע שהוא למעשה ה-SASE.

"קייטו היא החלוצה של תחום ה-SASE, ויצרה את הקטגוריה עוד לפני שזו הוגדרה," אומר סקוט ריינוביץ', מייסד ואנליסט ראשי בחברת Futuriom, קהילת מחקר ואנליזה ממוקדת בדור הבא של טכנלוגיות ענן. "הם ראו מוקדם מאד את הצורך של ארגונים לספק תקשורת נתונים ואבטחת מידע מהענן ולכל מקום בעולם. החזון הזה מתממש כעת בגידול ושגשוג עסקי".

קייטו נטוורקס היא ספקית פלטפורמת ה-SASE הראשונה בעולם, המאחדת טכנולוגיות SD-WAN אבטחת מידע, ו-Zero Trust Network Access (ZTNA) לתוך שירות ענן גלובלי בארכיטקטורת Cloud-native. קייטו מספקת אבטחת מידע ואופטימיזציה בגישה ליישומים לכל המשתמשים ולכל סניפי הארגון. בשימוש בענן ה-SASE של קייטו, לקוחות החברה יכולים לעבור בקלות מתשתיות MPLS לטכנולוגיות SD-WAN, להשיג אופטימיזציה בקישוריות ליישומים במרכזי הנתונים ובענן, לאפשר גישה ישירה ומאובטחת לאינטרנט מכל סניפי הארגון, לחבר בקלות מרכזי נתונים בענן אל הרשת הארגונית, ולחבר משתמשים מרוחקים באמצעות יישום או באמצעות דפדפן. עם קייטו, הרשת הארגונית וכך גם הארגון כולו, מוכנים לקראת העתיד.

למידע נוסף: https://www.catonetworks.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?