קרייג תומפסון ממייסדי ליגת האלופות מצטרף כיועץ לדירקטוריון פיקסלוט

קרייג תומפסון ממייסדי ליגת האלופות יועץ במועצת המנהלים של פיקסלוט
קרייג תומפסון ממייסדי ליגת האלופות יועץ במועצת המנהלים של פיקסלוט

פיקסלוט, חברת הספורט טק המספקת פתרונות אוטומטיים לשידור אירועי ספורט, מינתה את קרייג תומפסון, ממייסדי ליגת האלופות כיועץ למועצת המנהלים של פיקסלוט. לקרייג ניסיון רב שנים בתחומי ספורט מגוונים ופעילות בינלאומית. ניסיונו יתרום רבות לצמיחה ולהאצת אימוץ הטכנולוגיה של פיקסלוט בידי פדרציות, איגודים וליגות ברחבי העולם.

קרייג תומפסון ניהל ויצר את המיתוג של ליגת האלופות במשך כ-11 שנים עבור אופ"א והוביל את השיווק ב-ISL, להם קשרים חזקים עם גופים כמו פיפ"א, אופ"א, הועד האולימפי הבינלאומי, התאחדות האתלטיקה הבינלאומית (IAAF), פיב"א, ופדרציית הרכיבה הבינלאומית (FEI). קרייג הוא גם ממייסדי ליגת האלופות להוקי קרח וה-AMERICAS CUP.

מינויים בארצות הברית

ברט פולר, מונה לתפקיד סמנכ"ל פיתוח עסקי בצפון אמריקה ויהיה אחראי על הרחבת הנוכחות של החברה בשוק הקולג'ים. במסגרת תפקידו החדש, הוא יתמקד בבניית שותפויות אסטרטגיות  עם חברות מדיה והפקה בתחום.

לפולר למעלה מ-28 שנות ניסיון בתחום ספורט המכללות בארה"ב. לפני הצטרפותו לפיקסלוט עבד פולר בחברות כמו Sprint , חברת התקשורת הרביעית בגודלה בארה"ב שהתמזגה עם T-mobile. לפני כן עבד בחברת Athlete Network, המפתחת תוכנות לתמיכה בסטודנטים אתלטים, וכן בחברת הייעוץ Aeocom ועוד.

קריסטן אנדרל (קיקי), מונתה למנהלת מכירות תחום מאמנים ואנליטיקס בצפון אמריקה ותהיה אחראית על הרחבת מוצרי האימון של החברה בקולג'ים. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת מכירות אזורית בחברת PlayOn, המפעילה את רשת NFHS NETWORK המשדרת את תחרויות ספורט התיכונים בארה"ב והינה הלקוחה הגדולה ביותר של פיקסלוט. לפני כן היתה מנהלת ספורט מחוזית בבתי ספר במשך 11 שנים.

טכנולוגיית הבינה המלאכותית האוטומטית של פיקסלוט, פועלת באלפי תיכונים ואוניברסיטאות רחבי העולם. בארה"ב, רשת NFHS ופיקסלוט פועלות ביותר מ-9,000 מגרשים ואולמות ומשדרות כ-80,000 משחקים בחודש. כתוצאה ממגיפת הקורונה ומהיעדר האוהדים ביציעים, מאות תיכוניים ממשיכים להצטרף לרשת מדי חודש.

מינוי באיטליה

דניאל'ה טרומבטה לדניאל'ה ניסיון רב בתעשיית הספורט. הוא החל את דרכו בחברת אופטה-ספורטס בשנת 2012, שנרכשה מאוחר יותר ע"יחברת הספורט-דאטה Stats-Perform. לאחר מכן, נכנס דניאל'ה לתחום המכירות והתמקד בפיתוח שווקים בדרום אירופה. בעברו, היה דניאל'ה גם כתב ספורט במגזין “SPORTLOCAL”.

מינוי בגרמניה

ג'ימס ג'ימללדין, מונה כמנהל מערכת המכירות הארצי בגרמניה. לג'ימס מעל 10 שנים בתכנון והטמעה של אסטרטגיות להגדלת מכירות ומודעות בשווקים חדשים והוא עבד בעברו בחברות ספורט בתחום (האדל, ספידיו). ג'ימס יתמקד בחיזוק וקידום הפעילות עם פדרציות מקומיות בענפי הספורט הפופולריים ושיתופי פעולה עם גופים מקומיים המתמחים בליגות המשנה ובאנליזה דוגמת דה ליגן, איתה חתמה פיקסלוט על שיתוף פעולה לאחרונה. 

פיקסלוט נמצאת בשלבי צמיחה מוגברת וממשיכים לגייס בגרמניה, סקנדינביה, סין, וארה"ב לתפקידים בתחום המכירות והפיתוח העסקי וכן בישראל לתפקידי פיתוח שונים לרבות Algo, Backend Developers ומנהלי פרויקטים. עד כה הושקעו בחברה מעל ל 60 מיליון דולר  בין היתר בידי קרן Firstime מקבוצת TheTime, קרן שמרוק קפיטל, ענקית מנועי החיפוש הסינית באידו, Asahi Broadcasting Company ועוד משקיעים. החברה מעסיקה כ- 200 עובדים ברחבי העולם, כאשר מטה החברה ממוקם בישראל.

 למידע נוסף, בקרו באתר פיקסלוט www.pixellot.tv

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?