אואזיס טכנולוגיות מונתה לשותף פלטינום של F5

תומר שרון צילום אינגה אבשלום שיליאן
תומר שרון מנכל אואזיס תקשורת צילום אינגה אבשלום שיליאן

חברת אואזיס טכנולוגיות מונתה לדרג שותף פלטינום של F5 – הדרג הבכיר ביותר בתכנית השותפים F5 Unity+ . אואזיס היא החברה היחידה בדרג זה באזור ישראל, יוון וקפריסין, המנוהל על ידי המטה הישראלי .

F5 העניקה את התואר שותף פלטינום לאואזיס בזכות הניסיון רב השנים ביישום פתרונות F5, הזכייה בפרויקטים אסטרטגיים ליישום הפתרונות בארגונים גדולים ומובילים בישראל, צוות המומחים של אואזיס וכן בזכות ההשקעות הרבות של אואזיס באסטרטגיה, מכירות, שיווק, הנדסה, יזמות ותכנון פתרונות חדשניים לפי צרכי הלקוחות והמערכות. 

"שותפות הפלטינום ממחישה בצורה הטובה ביותר את שיתוף הפעולה ארוך השנים של אואזיס ו-F5 והמחויבות של כל חברה כלפי השנייה, כמו גם את רמת הניסיון והמקצועיות להם זוכים לקוחות שתי החברות", אמר תומר שרון, מנכ"ל אואזיס טכנולוגיות. "הודות לקשר מקצועי ומערכת יחסים אישית ואכפתית, ניתן לומר שהשותפות בין שתי החברות הללו היא יותר מרק קשר עסקי נורמטיבי בין שתי חברות עסקיות ששואפות להצלחה והצטיינות. יש לנו דלת פתוחה למומחי חברת F5 והמינוי כשותף פלטינום, היחיד בכל האזור, מרחיב עוד יותר את רמת הקרבה בין שתי החברות" .

"F5 היא כיום מובילה עולמית בתחום אבטחת יישומים ותפעולם בצורה מיטבית בסביבות ריבוי עננים. אואזיס התפתחה במהלך הזמן, הטמיעה את פתרונות F5 בארגונים גדולים ומובילים בישראל, התרחבה לתחומים חדשים, וכן שמה דגש מיוחד על עולם הסייבר, שהפך בשנים האחרונות לתחום המרכזי בכל חברת תקשורת", הוסיף שרון.

לדברי מוטי בן שושן, מנהל השותפים ב- F5 ישראל, יוון וקפריסין אמר כי:"המינוי של אואזיס לשותף פלטינום היא מהלך אסטרטגי חשוב, תוצאה של השקעה משמעותית ושותפות חזקה בין החברות, שקיימת למעלה מעשור. זהו צעד המוכיח את המחויבות של אואזיס לחזון של F5, לצד חתירה מתמדת לעמידה ביעדים המסחריים והטכנולוגיים שלנו ללא פשרות. אואזיס מביאה לשוק הישראלי גישה טכנולוגית פרואקטיבית ייחודית בהטמעה ויישום של הפתרונות המתקדמים ביותר של F5, הנמצאים בחוד החנית הטכנולוגית בעולם".

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין הוסיף כי: "אואזיס הינה שותפה בכירה של F5 שנים רבות ואחראית על פרויקטים מצליחים ורחבי היקף בחברות גדולות. שותפות הפלטינום הוא צעד משמעותי שיחזק אף יותר את הנוכחות של F5 בוורטיקלים המגוונים בהם אואזיס מובילה, החל מתחום הטלקום, דרך הייטק ופינטק וכלה בתחום הבריאות".

Unity+ הינה תכנית השותפים החדשנית מבית F5, אשר תוכננה על מנת להביא לגידול רווחי וארוך טווח לשותפים של F5. התכנית מרחיבה את ההזדמנויות והתמריצים של השותפים, יוצרת ערוצי הכנסות חדשים ומניעה לשיתוף פעולה הדוק יותר על מנת לסייע ללקוחות במהלך מהלכי טרנספורמציה דיגיטלית. מתוך הכרה בחשיבותם של השותפים לאסטרטגיית הגידול של F5, התכנית מבוססת על טיפוח ומיתוג השותף על ידי הצעת מסלולים חדשים להאצת הרווחיות, תוך גמישות גדולה יותר באמצעות פעילויות משותפות.

אואזיס תקשורת, הנמנית על קבוצת טלרד הבורסאית, מתמחה בייעוץ, תכנון ויישום פתרונות תקשורת, אבטחת מידע ותשתיות IT. החברה משרתת למעלה מ-200 לקוחות בישראל ובעולם, רובם חברות גדולות ומובילות. אואזיס תקשורת מציעה ללקוחותיה פתרונות ייחודים, התפורים למידותיהם ותוכננו על מנת לענות על הצרכים המדוייקים שלהם בדיוק רב, פעמים רבות באמצעות התשתית הקיימת בארגון.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?