DnA-IT השלימה פרויקט רחב היקף לשדרוג מערך הגיבוי של חברת אגן תעשיות

גלעד אנגל אגן צילום עצמי
גלעד אנגל אגן צילום עצמי

חברת DnA-IT השלימה פרויקט רחב היקף להקמת מערך גיבוי והתאוששות מאסון בחברת אגן תעשיות. במסגרת הפרויקט הקימה DnA-IT מערך הגנת נתונים, גיבוי והתאוששות מאסון של קומוולט (Commvault) בשניים מאתרי אגן תעשיות – בראשון לציון ובקריית גת. בנוסף לכך שולב שירות האחסון כשירות מטאליק (MCSS) בענן של קומוולט לצורך הגנה על הגיבוי מפני שינוי או הצפנה ושחזור טווח ארוך.

Metallic Cloud Storage Service (MCSS) מאחסן בענן של קומוולט את הנתונים מחברת אגן שגובו על ידי מערכות הגיבוי של קומוולט באופן מוצפן ומוגן בפני שינוי, כתיבה או הצפנה. על ידי כך אגן יכולה לנהל את כלל מערך הגיבוי בממשק אחד וחוסכת את הצורך לנהל, לפקח ולאבטח את מערך הגיבוי בנפרד.

בנוסף לכך בחרה אגן להוסיף את השרות Metallic של קומוולט לגיבוי בענן של מערכות Office365. השירות של מטאליק מספק גיבוי ויכולות שחזור מתקדמות עבור כ- 100 משתמשים ביישומי ה- Office365 הכוללים דוא"ל, Sharepoint, Teams, One Drive ועוד.

לדברי גלעד אנגל, סמנכ"ל הטכנולוגיות של חברת אגן: "פתרון הגיבוי של קומוולט נבחר בשל יכולתו להעניק הגנה וגיבוי לכלל המערכות מקצה לקצה בשני אתרי ה- Data Center של אגן. לפתרון יכולת גיבוי ושחזור נתונים בצורה מהירה ופשוטה, מקומית או בענן, ניהול פשוט ועמידה בתקני האבטחה הגבוהים והמחמירים ביותר. בנוסף, לקומוולט היכולת להגן מפני מתקפות כופר באמצעות מניעת התקפה על הנתונים וטכנולוגיית מניעת שינויי קבצים שקיימת בפתרון".

גלעד הוסיף: "עם יישום מערכת מטאליק להגנה וגיבוי נתוני ה- Office365 אנו יכולים להיות בטוחים שהנתונים הללו מוגנים, מגובים וניתנים לשחזור מהיר בעת הצורך. למטאליק ממשק נוח ואינטואיטיבי המספק תמונה מלאה על מערך הנתונים בגיבוי ופונקציות רבות לגיבוי ושחזור. בנוסף, המערכת כוללת התראות כאשר יש התנהגות חריגה ברשת כמו ניסיון לגניבת מידע או הצפנתו. הבחירה בקומוולט נבעה מהיכולת לעבוד עם ספק אחד ושירות אחד להגנה על כלל יישומי החברה".

לדברי אושרי שרון,  מנכ"ל DnA-IT: "המעבר של אגן תעשיות לפתרון MCSS מאפשר לאחסן בענן בצורה קלה ופשוטה נתונים המגובים באמצעות מערכות הגיבוי של קומוולט עם יכולת ניהול אחודה ופשוטה, עלויות צפויות מראש ואבטחת מידע אולטימטיבית. השירות מספק בקרות גישה מגבילות, המונעות גישה למידע מגורמים זדוניים, ואף מאפשר לארגונים ליצור עותקים משניים של הנתונים המספקים הגנה מפני תוכנות כופר"ה.

איתן מארבי, מהנדס מערכות בקומוולט ישראל, הוסיף: "אנו גאים על בחירתה של אגן תעשיות בפתרונות הגיבוי בענן של קומוולט. מדובר בפתרונות מהירים להתקנה, גמישים לשינויים בהיקף הנתונים והיישומים הנדרשים לגיבוי, בעל שרידות וביצועים גבוהים מאוד לגיבוי ושחזור ובעלי פיצ'רים של אבטחת מידע". המעבר לפתרון מטאליק מאפשר לאגן לגבות ולהגן על הנתונים ביישומי ה- SaaS וה- IaaS עם יכולות גיבוי ושחזור מתקדמות, ממשק נוח והגנה מפני מתקפות".

אגן תעשיות נמצאת בחזית הטכנולוגיה של עולם ההדפסה הדיגיטלית. לחברה מוניטין רב שנים בפיתוח תוכנה לטיפול במידע משתנה, הרכבה של מסמכים "חכמים" ופיתוח מערכות הפצה מבוססות Workflow להפצה רב ערוצית ועל פי תסריטים מוגדרים של תוצרים דיגיטליים (דוא"ל/מסרונים/הדפסה).

בסוף 2016 זוהה צורך במתן שירות TPL לעסקים בתחום ה-eCommerce, ולפיכך התקבלה החלטה אסטרטגית למנף את הידע והניסיון שנצבר בתחום עיבוד המידע וההפצה ולהיכנס לתחום האריזות עבור שוק ה- eCommerce. השרות כולל את כל הנדרש מרגע הכנסת ההזמנה באתר הסחר ועד למסירה של החבילה על ידי השליח. לצורך כך, נבנה מרכז לוגיסטי אוטומטי להשגת מינימום שימוש בכ"א ופותחה תוכנת ניהול מרכזית (ATMS).

Commvault היא החברה המובילה בתחום גיבוי נתונים והתאוששות במקרה של פגיעה בנתונים. פתרון ניהול הנתונים המשולב של Commvault מגדיר מחדש את עולם הגיבוי עבור ארגונים מתקדמים בזכות פתרונות המגינים, מנהלים ומנצלים את הנכס החשוב ביותר – נתונים. התוכנה של Commvault, השירותים והפתרונות זמינים דרך החברה ושותפיה העסקיים ברחבי העולם. Commvault מעסיקה למעלה מ-2,700 עובדים ברחבי העולם. החברה נסחרת בנאסד"ק (CVLT). מטה החברה בניו ג'רזי, ארה"ב. למידע נוסף:  www.commvault.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?