מלם תים ו- AirEye חתמו על הסכם שיתוף פעולה

עידן וינר, סמנכל מכירות מלם תים צלמת ענבל מרמרי
עידן וינר, סמנכל מכירות מלם תים צלמת ענבל מרמרי

מלם תים חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת הסייבר AirEye, המשמשת כמערכת הגנה לרשתות ארגוניות, בכך שהיא מספקת שליטה והגנה מלאה על מרחב התקשורת האווירי של הארגון וחוסמת איומים עליו.

במסגרת ההסכם, תשווק מלם תים את הפתרון של AirEye בישראל. חברת AirEye פיתחה טכנולוגיה המבקרת ומספקת הגנה על מרחב התקשורת האווירי של ארגונים וחברות מפני הפרות של מדיניות הסייבר של התקשורת האלחוטית בארגון וכנגד התקפות זדוניות. לאחרונה, חברת האנליסטים המובילה, גרטנר, הכריזה על AirEye כטכנולוגיית "Must Have" לסביבת התשתיות הקריטיות.

המערכת של AirEye מנטרת את המרחב האווירי סביב הארגון ומבצעת ניטור מתמיד של כל תעבורת המידע האלחוטי בכל הערוצים המשודרים במרחב האווירי שלו בזמן אמת. המערכת חוסמת באופן אוטומטי חיבורים שלא על פי מדיניות הארגון, חיבורים חשודים וחדירות לא מורשות למרחב התקשורתי של הארגון ומדווחת להנהלת הארגון. AirEye עובדת ללא צורך ב- agent ובלי שינויי ארכיטקטורת רשת אצל הלקוח (out-of-band).

AirEye הוקמה ב-2019 על ידי היזמים שלמה טובול, אוהד פלוטניק, עמיחי שולמן ורועי קרן, הנחשבים למובילים בתחום אבטחת המידע והסייבר בישראל, כיזמים של מספר סטארטאפים מצליחים בתחום ומפיצה אותה בישראל חברת ויז'ואל סקיוריטי. מרכז הפיתוח נמצא בישראל ולחברה משרדים בארה"ב אנגליה וישראל ומוצריה נמכרים גם ביפן ובאיטליה.

עידן וינר, סמנכ"ל מכירות במלם תים: "אנו שמחים על השותפות החשובה עם חברת AirEye, המספקת פתרון ייחודי המגן על המרחב האלחוטי מפניי איומי סייבר. כאינטגרטור מוביל, אנו משקיעים זמן ומחשבה במטרה לאתר פתרונות משלימים וייחודיים, כאלה שמביאים ערך וחדשנות ללקוחות החברה. לשמחתנו, נוכחנו לראות היענות גבוהה מצד הלקוחות מבית ומחוץ, לבחינה ואימוץ של טכנולוגיית AirEye אשר מונעת חיבורים חשודים ועוצרת חדירות לא מורשות למרחב התקשורת האווירי של הארגון, נושא שימשיך  להיות קריטי בעתיד הקרוב והרחוק".

רועי בר-עוז, מנהל מכירות EMEA & APAC ב-AirEye : "מלם תים היא השותף האסטרטגי הגדול והמשמעותי ביותר שלנו בישראל, אשר רכשה את הפתרון גם לשימוש פנימי בחברתם. הפתרון שלנו ייחודי בכל הנוגע בשליטה והגנה על המרחב האווירי (network airspace) הארגוני. בעיית המרחב האווירי הינה בעיה של כלל האירגונים ועל כן המוצר של AirEye מתואם לכלל השווקים לרבות רפואה, פיננסים, בתי חרושת, מרכזי מסחר וטכנולוגיה. אחד היתרונות הגדולים של הפתרון שלנו הוא בקלות ובמהירות ההטמעה, ללא צורך בחיבור למערכות הארגון, כך שתוך חצי שעה המערכת מותקנת והלקוח מוגן. בין לקוחותינו הישראלים נמנים אירגונים מובילים בשוק, כולל בית החולים הדסה, הבנק הבינלאומי הראשון, MyHeritage ועוד."

 https://aireye.tech

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?