אולקלאוד מפחיתה את זמני היישום עבור הלקוחות בענן AWS

אילן נימני צילום דורון לצר
אילן נימני צילום דורון לצר

השנה האחרונה שימשה נקודת מפנה אסטרטגית בכול הנוגע לאימוץ ענן על ידי מגזר המחשוב הממשלתי בישראל בזכות פרויקט נימבוס, פרויקט דגל רב שנתי ורחב היקף לאספקת שירותי ענן עבור ממשלת ישראל. חברת Amazon Web Services (AWS) הוכרזה כספקית הענן הראשית באספקת שירותי הענן לממשלה, באמצעות מכרז זה והודיעה השבוע על ההשקה של אזור ענן (AWS Region) עצמאי בישראל. חברת AWS בחרה בחברת אולקלאוד (Allcloud), כשותפת ייעוץ ראשית (AWS Premier Consulting Partner) כשותפה להשקת האזור המקומי (Launch Partner). אולקלאוד מציעה מגוון של שירותי ייעוץ, הטמעה ויישום של פתרונות ענן ב- AWS.

לחברת אמזון 102 אזורי זמינות, המתפרשים על 32 אזורים גיאוגרפיים, כאשר מתוכננים עוד 12 אזורי זמינות וארבעה אזורי AWS נוספים בקנדה, מלזיה, ניו זילנד ותאילנד. אזורי AWS מורכבים מאזורי זמינות שממקמים תשתית במיקומים גיאוגרפיים מובחנים.

אזור AWS ישראל מכיל שלושה אזורי זמינות, כל אחד מהם ממוקם רחוק מספיק מהאחר כדי לתמוך בהמשכיות העסקית של הלקוחות, אך גם נמצא קרוב מספיק כדי לענות על דרישות Latency ויישומים מסוימים. כל אזור זמינות הוא עצמאי ובעל אבטחה פיזית ומקושר. לקוחות AWS המתמקדים בזמינות גבוהה יוכלו לתכנן את היישומים שלהם ,כך שירוצו במספר אזורים שונים במטרה להשיג ביצועים טובים יותר.

אילן נימני, SVP Cloud Platforms, EMEA, ב AllCloud: "עם השקת ה-AWS Region ועל בסיס הידע העשיר שלנו בשירותי הענן של אמזון, אנו נציע עתה מגוון של כלים ופתרונות מוכנים לצריכה בשירות עצמי שיסייעו לחברות מסחריות, למשרדי ממשלה במסגרת מכרז נימבוס ולמרכזי מו"פ יישום מואץ ויעיל של השירותים הללו. כלים ופתרונות אלו יובילו לחסכון של מאות שעות אדם וזמני ההטמעה יקוצרו משמעותית".

בין הפתרונות המוכנים ש-AllCloud מציעה ניתן לציין פתרונות המותאמים למשרדי ממשלה, המאפשרים מעבר של דאטה סנטרים ממקום הארגון לסביבת ענן מאובטחת. זאת באמצעות AWS Direct Connect, המציע קצבים של 100 מגה ביט ועד 100 ג'יגה ביט. שכבת האבטחה מבוססת על AWS Data Perimeter ומספקת סביבת אבטחה מבודדת של ענן פרטי בענן הציבורי, המתאימה ברמתה לדרישות של גופים ביטחוניים. פתרונות ענן היברידיים לארגונים, כוללים כלי אוטומציה לשימוש מיידי של קונטיינרים שיכולים לחסוך עבודה משמעותית. פתרונות אחרים מיועדים למרכזי פיתוח גלובליים ומאפשרים שדרוגים מהירים של סביבות הפיתוח ובדיקות שנועדו לשפר את חווית המפתח ואת היעילות באופן משמעותי. כך, לדוגמא, ייהנו המפתחים משירות בצריכה עצמית של קוברנטים.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?