מותג השעונים AMAZFIT במקום השלישי בעולם במכירה של שעונים חכמים

שעון חכם של המותג AMAZFITבייבוא של קבוצת ח.י צילום יחסי ציבור
שעון חכם של המותג AMAZFITבייבוא של קבוצת ח.י צילום יחסי ציבור

AMAZFIT מציגה צמיחה של כ-90 אחוז ברבעון השלישי של 2021 עם מכירות גלובליות של כ-10 מיליון יחידות. החברה מציגה קפיצה של כ-330 אחוז בהיקפי המכירות בטורקיה ועלייה של 150 אחוז בהיקף המכירות בגרמניה.

נתונים אלו ועוד עולים ממחקר  Global Smartwatch Model Tracker האחרון שפורסם על ידי Counterpoint Research, חברת מחקר שווקים גלובאלית המתמחה בענפי הטכנולוגיה.

עוד עולה מהמחקר כי  המשלוחים הגלובאליים הכוללים של AMAZFIT הגיעו ל-27.8 מיליון יחידות במהלך תשעת החודשים הראשונים של 2021 .

לפני כשנה דורגה AMAZFIT במקום הרביעי וזו כניסה היסטורית של המותג לפסגת המותגים הנמכרים ביותר בעולם. מותג Amazfit זכה להצלחה ניכרת בשווקים הבינלאומיים, שהיוו 61.8% מהמשלוחים הגלובאליים של החברה בין יולי-ספטמבר 2021.

גיא דהפיצ'וטו.מנכ"ל ח.י. אלקטרוניקה, יבואנית AMAZFIT  ציין: "מותג השעונים הצעיר שהושק בעולם רק לפני כ-7 שנים כובש שנה אחר שנה פסגות חדשות ומתקבל באהדה גדולה בכל העולם עם קהל לקוחות נאמן ומרוצה שרק הולך וגדל . גם בישראל אנו עדים לביקוש גדול במיוחד למוצרי החברה עם מכירות ששוברות את התחזיות מדי שנה . בבלאק פריידי האחרון למשל, חווינו ביקוש שיא עם עליה של כ- 50% במכירות.

השעונים החכמים שלAMAZFIT  מציעים ללקוחות סט ערכים איכותי ושווה לכל כיס ונראה זאת גם בסדרת השעונים החדשה שעתידה להיות מושקת בתחילת 2022."

בעתיד הקרוב צפויה  AMAZFITלהשיק בישראל, באמצעות היבואנית קבוצת ח.י,  את סדרת השעונים החכמים GTR 3 ו-GTS 3 המיועדים למתאמנים מקצועיים ויציעו מגוון תכונות בריאות וכושר גופני חדשניות ומתקדמות המופעלות באמצעות מערכת ההפעלה, Zepp OS.

מותג Amazfit, נוסד בשנת 2015 והינו מותג מוצרים לבישים חכמים גלובאלי מוביל המתמקד בבריאות וכושר גופני. מותג Amazfit מציע פרוטפוליו מוצרים רחב היקף הכולל שעונים חכמים, צמידי כושר, אוזניות TWS, מכשירי בריאות וכושר גופני כגון: הליכונים, משקלי אדם חכמים וציוד ספורט.

מהות המותג הינה Up Your Game והוא מעודד את המשתמשים להגשים את חלומותיהם ולהביע את רוחם הפעילה באופן חופשי. השעונים החכמים של Amazfit המצטיינים בעיצוב יוצא מהכלל וזכו בפרסי עיצוב רבים לרבות פרס העיצוב התעשייתי הגרמני iF ופרס העיצוב נקודה אדומה.

נכון להיום, מוצרי Amazfit זמינים במעל 90 ארצות ואזורים ברחבי העולם כגון: צפון ודרום אמריקה, אסיה, אירופה, המזה"ת ועוד.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?