אמדוקס ואורקל ירחיבו את שיתוף הפעולה הגלובלי

ai צילום pixabay
ai צילום pixabay

אמדוקס, ספקית של תוכנות ושירותים עבור חברות תקשורת ומדיה, ואורקל הודיעו על הרחבת שיתוף הפעולה הגלובלי שלהן. שיתוף הפעולה המורחב יעצים את תהליך המעבר לענן של תעשיית התקשורת והמדיה בכך שהוא יאפשר לספקי שירות להעביר את היישומים הקלאסיים שלהם מבית Amdocs ל-OCI. דבר זה יאפשר להן להציע שירותים חדשים וייחודיים מבוססי ענן שמקדמים את הצמיחה ואת נאמנות הלקוחות בעזרת האפשרות ליצירת אינטראקציות מהירות וגמישות בקנה מידה גדול.

בחברות מציינים כי על ידי שילוב התוכנה של אמדוקס עם פלטפורמת הענן המאובטחת ובעלת הביצועים הגבוהים של OCI, ספקי שירות יוכלו לקדם יעילות תפעולית, גמישות וחדשנות. לקוחות Amdocs יוכלו להפיק את המקסימום מהשירותים שלהם ב-45 אזורי הענן הציבורי של Oracle או באזור ייעודי של OCI, אשר עוזר ללקוחות לעמוד בדרישות תושבות נתונים, ריבונות נתונים או צורכי אבטחה ופרטיות נוספים.

כחלק מאסטרטגיית ההשקה המשותפת, Amdocs ו-Oracle ישימו בראש סדר העדיפויות שלהן את אספקת התמיכה והשירותים המקיפים שיסייעו למעברים חלקים לענן, למיטוב התפעול, ולהשגת הזדמנויות עסקיות חדשות עבור לקוחות.

"שיתוף הפעולה שלנו עם Amdocs מאחד שתי מובילות בתעשייה עם חזון משותף כדי לקדם חדשנות ויעילות תפעולית בכל קנה המידה", אומר דאג סמית', סמנכ״ל בכיר, שותפויות אסטרטגיות גלובליות ו-Oracle" Oracle Cloud for Telcos מאפשר לספקי תקשורת להיות גמישים יותר, להפחית הוצאות הון ועלויות תפעול, ולהקים בסיס גמיש עבור פיתוחי חדשנות. בזכות העובדה שיישומי Amdocs נתמכים כעת על ידי OCI, לקוחות Amdocs יכולים לממש את היתרונות הללו ולקבל גישה למערכת אקולוגית רחבה של שירותים ויכולות בענן, כולל אוסף של פתרונות עבור רשת ליבה, OSS/BSS ו-IT, כדי להפוך את התפעול שלהם לחדשני ולקדם צמיחה".

"אנחנו שמחים לשתף פעולה עם Oracle כדי לספק ללקוחות שלנו דרכים נוספות להאיץ את המסע שלהם לענן", אומר אנתוני גונטילקה, מנכ״ל קבוצת הטכנולוגיה ומנהל האסטרטגיה באמדוקס. "על ידי כך שאנחנו מבטיחים שהלקוחות שלנו יוכלו להעביר את חבילת היישומים הקלאסית שלנו ל-OCI, אנחנו מאפשרים להם להפיק תועלת מסביבת ענן מבוזרת ולהתמקד ברכיבי תשתית ענן שמספקים את הצרכים העסקיים שלהם".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?