אנני דגני מונתה דירקטור הפיתוח העסקי של FinSec Innovation lab

אנני דגני צילום יחסי ציבור
אנני דגני צילום יחסי ציבור

ה-FinSec Innovation Lab מאסטרקארד ו-Enel X צירפה לאחרונה את אנני דגני לצוות המקצועי והיא תשמש כדירקטור הפיתוח העסקי. דגני מצטרפת למעבדה לאחר 11 שנים בחברת Deloitte Israel, שם שימשה דגני כראש הפרקטיקה של מענקי מו"פ וחדשנות.

לדגני ניסיון רב בחדשנות וניהול פיתוח עסקי, כאשר במהלך השנים סייעה לחברות רבות ולמאות יזמים ואנשי מקצוע בתחומים רבים, ביניהם בתחומי הפינטק והסייבר, מסטארטאפים בתחילת דרכם ועד לחברות S&P500 – מאסטרטגיית פיתוח המוצר ועד הכנת מפת דרכים עסקית, שהובילו להשקות מוצלחות, הרחבת החשיפה והעצמת הצמיחה בשווקים בינלאומיים.

״לכבוד הוא לי להצטרף למעבדת FinSec", מציינת אנני דגני ומוסיפה: "מעבדת החדשנות מספקת את הכלים הנדרשים להצלחה עבור חברות סטארטאפ בתחומי הפינטק והסייבר והתשוקה לחדשנות נמצאת בראש מענייניה. כמו כן, מאסטרקארד ו-Enel X הן חברות פורצות דרך ומובילות בתחומן, שהחדשנות היא חלק בלתי נפרד מה-DNA שלהן, ותרומתן לחברות הפורטפוליו של המעבדה היא עצומה. אני מתרגשת לקחת חלק בעשייה כה משמעותית ומצפה לתרום מיכולותיי לאקוסיסטם הישראלי".

סידני גוטסמן, מנכ"ל המעבדה מציין כי "אני מכיר את אנני מזה מספר שנים ומתרגש מכך שהיא מצטרפת למעבדה. כמישהי ששנים רבות עוסקת בתחומי החדשנות, אני בטוח כי אנני תמלא תפקיד מרכזי במעבדה שלנו ובעזרת מניסיון הרב שלה תצעיד את הפיתוח העסקי לפסגות חדשות".

מעבדת החדשנות מאפשרת לסטארטאפים, מתחומי הסייבר והפינטק, שנמצאים בשלבי POC, לפתח ולבחון את מוצריהם בסביבה מקצועית אשר נתמכת על תשתיות מתקדמות וידע רב.

www.finseclab.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?