לנובו תספק מחשבים ומסכים עוצמתיים לאירועי סדרת Apex Legends הגלובלית

לנובו צילום יחסי ציבור
לנובו צילום יחסי ציבור

לנובו, אלקטרוניק ארטס (EA) ו-Respawn Entertainment הכריזו על המשך שיתוף הפעולה בין מותג Legion של לנובו וסדרת Apex Legends, במסגרתו לנובו תספק יותר מ-400 מחשבים ומסכים עוצמתיים ממשפחת Legion  לכל האירועים החשובים בסדרת Apex Legends הגלובלית.

"הפופולריות של ה-eSports מרקיעה שחקים ומגיעה ליותר ויותר שחקנים וקבוצות שמגדילים את בסיס המעריצים העולמי ליותר מ-474 מיליון צופים. כשכל העיניים מופנות לתעשייה התחרותית הזו, הפך ה-eSports לתופעה תרבותית ללא גבולות", אמרה אמילי קטצ'ן, CMO וסגנית נשיא, קבוצת IDG, לנובו. "עתיד ה-eSports העולמי ישאב את עוצמתו מתחנות גיימינג עוצמתיות, כמו קו מוצרי הגיימינג המתקדם של Legion שיכול להאיץ את כישורי המשחק של הגיימרים, ולעזור להם לנצח. זו הסיבה שאנו שמחים להיות שוב אלו שמספקים את המחשבים והמסכים באופן רשמי לסדרת Apex Legends הגלובלית".

מעבר לחיזוק שני המותגים, המשמעות הנוספת של שותפות זו היא איסוף תובנות משתמשים של הגיימרים  שישחקו בדגמי ה- Legionשל לנובו. לנובו תשלב את המשוב שתקבל עם נתונים ומחקרים שייאספו מקהילות גיימרים ותתעל אותם למהנדסי החברה, מעצבים וצוותי חוויית משתמש שיעזרו לספק מכשירים מתקדמים יותר עם ביצועים גבוהים יותר.

לנובו תספק תחנות גיימינג של מותג Legion מסדרת ה-T עם מעבדי Core i7 מומהרים של אינטל, כרטיסי תצוגה רבי עוצמה של NVIDIA וקירור נוזלי באמצעות Lenovo Coldfront 2.0. המסכים שיסופקו הם מסכי IPS מסדרת Legion Y25g-30 של לנובו המספק תגובתיות כמעט מיידית בזכות קצב ריענון של 360 הרץ, המהיר ביותר בעולם ה-eSports. עם טכנולוגיות G-Sync ו-Reflex של NVIDIA המסך תוכנן למנוע טשטושי תנועה, וכן לספק תמונות ופירוט חדים במהלך משחקים תחרותיים כשניצחון והפסד תלויים באלפיות השנייה.

עונת התחרויות יצאה לדרך ב-16 באוקטובר עם Split One מה-Pro League, והיא תמשך עד לסדרה האחרונה של האליפות שתערך בלייב ביולי 2022. השותפות צפויה להימשך עד יולי 2022.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?