רכיב האיתור AirTag של אפל אזל ברוב החנויות בישראל

רשת דינמיקה Apple airtag צילום יחצ
רשת דינמיקה Apple airtag צילום יחצ

לקראת עונת הנסיעות הפך רכיב האיתור AirTag של אפל לאחד המוצרים המבוקשים ביותר על ידי נוסעים. לאור העומסים הכבדים בשדות התעופה והחשש מאובדן מזוודות, רוכשים נוסעים רבים את רכיב האיתור, על מנת לסייע במקרה של אובדן מזוודה.

ברשת iDigital מדווחים על עלייה של למעלה מ-200 אחוז במכירות AirTag מינואר עד יולי בהשוואה לשנה שעברה, על עלייה של 50 אחוז במכירות בחודש יוני לעומת חודש מאי, כאשר לאור ההתנפלות על המוצר לאחרונה כבר אין מלאי זמין (האחרון אזל תוך שעות). כרגע, מלאי חדש מתוכנן להגיע רק בעוד כחודש, אחרי סיום עונת הנסיעות של הקיץ.

טכנולוגיית המיקום של המכשיר מאפשרת לאתר את החפצים יקרי הערך שנשכחו מאחור או אבדו, בין היתר בשדה התעופה. את ה-AirTag ניתן להכניס לתיק/מזוודה, ארנק, צרור מפתחות וכל פריט אחר אותו תרצו לאתר במהירות וביעילות במידת הצורך. המכשיר הפך למבוקש אף יותר בתקופה האחרונה ואוזל מהמלאי במהירות.

ה-AirTag של אפל נוח לשימוש ובאמצעות האפליקציה המותקנת על מכשיר האייפון, הוא יציג את מיקומו המדויק במפה ובלחיצה פשוטה אף ישמיע צליל על מנת לסייע לכם לאתרו ברגע שתתקרבו אליו. לחלופין, תוכלו להעביר את מכשיר ה-AirTag ל'מצב אובדן' ולהזין מספר טלפון, כך שמי שימצא את המכשיר יוכל ליצור איתכם קשר.

מבצע רכישה בדינמיקה

למרות המלאי הנמוך של air tag של אפל בישראל, ברשת דינמיקה מציעים את ה-AirTag ב-30 אחוז הנחה לכל מי שיציג כרטיס טיסה לחו"ל עד לחודש ספטמבר. הרכיב יימכר ב-91 שקלים בלבד במקום 130 שקלים. תוקף המבצע: בין התאריכים 11-21/7/22.

ברשת דינמיקה מציינים כי לרגל המבצע כל המלאי הוקצה לסניפים ולא ניתן לרכוש אותו כעת באתר האינטרנט של החברה. כמו כן, יש צורך להציג בחנות כרטיס טיסה לנסיעה שמתוכננת עד לחודש ספטמבר, כדי ליהנות מההנחה). בשלב זה לא ברור באיזה סניפים של רשת דינמיקה נותר מלאי של Air Tag.

לדברי אלי אדדי, מנכ"ל דינמיקה: ״בחודש האחרון ראינו עלייה חדה בביקושים ל-AirTag. מהר מאוד גילינו כי רוב הרוכשים מצטיידים במוצר עבור המזוודות שלהם, לניטור ומעקב נוחים בכל זמן שירצו. כרשת המובילה, שמציעה תמיד את המחירים האטרקטייבים ביותר, החלטנו לצאת עם הטבה לקיץ לאור הביקוש הרב, ולהציע את הפריט ב-30% הנחה. המלאים אוזלים בקצב שיא, בין היתר בעקבות העומסים ההולכים וגוברים בשדות התעופה, שמותירים אלפי נוסעים להתמודד עם פחדים וחרדות לגבי אובדן הכבודה״.

ברשת דינמיקה מציינים כי ה-AirTag מוגבל בטווח משוער של עד 250 מטרים, ומדובר בטווח מרשים למדי. עם זאת, ברגע שתניחו אותו במזוודה הוא צפוי לרדת משמעותית. לכן, כדאי להניח את ה-AirTag בדופן המזוודה, ואם יש למזוודה כיס חיצוני – רצוי שתניחו אותו שם. אם תניחו אותו בין הבגדים, הטווח שלו צפוי להתקצר עוד יותר. וודאו שיש סוללה – אם מדובר ב-AirTag שכבר השתמשתם בו, וודאו שעדיין יש מספיק סוללה. במידה ולא, תוכלו להחליף את הסוללה לבד, בצורה קלה ופשוטה.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?