חברת הסייבר ארמיס גייסה 300 מיליון דולר לפי שווי של 3.4 מיליארד דולר

ארמיס צילום אלעד מלכה
ארמיס צילום אלעד מלכה

חברת הסייבר ארמיס הודיעה על סגירת סיבוב השקעה חדש ועל הגדלת שוויה של החברה ל-3.4 מיליארד דולר. זאת, שמונה חודשים לאחר שגייסה 125 מיליון דולר לפי שווי של 2 מיליארד דולר. עד היום גייסה החברה סכום כולל של 600 מיליון דולר, שכולם נכנסו לקופת החברה. את הגיוס הנוכחי מובילה קרן הפרייבט אקוויטי One Equity Partners (OEP), בשיתוף עם משקיעים קיימים. אנדרו דאן, שותף ב-OEP יצטרף לדירקטוריון  החברה. החברה תמשיך לפעול באופן עצמאי תחת ניהולם המלא של שני מייסדיה, המנכ"ל יבגני דיברוב, מנהל הטכנולוגיה הראשי נדיר יזרעאל, והנהלת החברה.

בין המשקיעים הבולטים בחברה ניתן למצוא את אינסייט פרטנרס – שתמשיך להיות בעלת השליטה בארמיס; ברוקפילד טק פרטנרס-זרוע ההשקעות הצומחות של ברוקפילד ניהול נכסים;  Capital G קרן הצמיחה העצמאית של אלפבית; ו- Cyberstarts. אלגרו מיקרוסיסטמס, חברת שבבים גלובלית עם שווי שוק של כ-6 מיליארד דולר, תהיה החברה הראשונה מהפורטפוליו של OEP שתפרוס את ההגנה של ארמיס ברחבי הרשתות שלה.

יבגני דיברוב, מנכ"ל ומייסד-שותף של חברת הסייבר ארמיס: "אנו בונים ענקית סייבר גלובלית כחול לבן, שצומחת במהירות, ולכן כל כספי הגיוס ייכנסו לחברה וישמשו להתרחבות מואצת, במטרה לכבוש נתחי שוק נוספים. כושר הצמיחה שלנו תלוי בגיוס עובדים מבריקים בישראל ובהמשך של חדשנות טכנולוגית מובילה בעולם".

כל סכום הגיוס ייכנס לקופת החברה, שמתכננת לרכוש חברות חדשניות בתחומי פעילותה, להרחיב את מערכי השיווק והמכירות ולהגדיל בשנה הקרובה את מספר העובדים ב-50 אחוז. כיום מועסקים בחברה כ-500 עובדים.

בשלוש השנים האחרונות הגדילה ארמיס את הכנסותיה בשיעור עצום של 8,826 אחוז, וכעת היא נמנית על חברות  הסייבר בעלות קצב הצמיחה המהיר בעולם. הגורמים שמאפשרים צמיחה עצומה זו הם גידול בנתח השוק הצומח במהירות בו החברה פועלת, והתרחבות לוורטיקלים ואזורים נוספים. דלויט דירגה לאחרונה את ארמיס בין 25 חברות הטכנולוגיה הצומחות ביותר בצפון אמריקה 2021 Deloitte Technology Fast 500™.

ארמיס מגינה על יותר ממיליארד מכשירים מחוברים, והינה חברת הסייבר היחידה שבנתה פלטפורמה רחבה, המספקת מיפוי מלא, זיהוי חולשות וניהול סיכונים לכלל הנכסים במגוון רחב של תעשיות כמו: מחשוב, יישומים ארגוניים, רפואה, טכנולוגיה תפעולית, מערכות בקרה תעשייתיות (ICS), IoT, IIoT, ו-OT. ארמיס דורגה כמובילה באבטחת OT על-ידי Market Guide של גרטנר, כמובילה באבטחת OT על-ידי ISG, ולאחרונה קיבלה את הציונים הגבוהים ביותר ב-MITRE ATT&CK Evaluations במערכות בקרה תעשייתיות (ICS) בזכות יכולתה לספק נראות של 100% הן ב-IT והן ב-OT.

על פי IDC עד שנת 2025 יהיו יותר מ-40 מיליארד מכשירים מחוברים לאינטרנט. חברת הסייבר ארמיס מספקת פתרון הוליסטי מקצה לקצה לכל מכשיר אפשרי, כאשר אמצעי ההגנה על תחנות קצה EDR וה-Firewall מגינים רק על מחשבי ווינדוס ושרתים ואלו מהווים 10% בלבד מהשוק. השוק שבו פועלת ארמיס שווה יותר מכל השווקים האלה יחד.

נדיר יזרעאל, סמנכ"ל הטכנולוגיות ומייסד-שותף של ארמיס: "אנו ממשיכים להתקדם לעבר בניית חברת ענק, ולכן החלטנו להכניס את כל הכסף לקופת החברה ללא סקונדרי, ולתמוך במטרה זו. ארמיס ממשיכה להתרחב בענפי הפדרל, מימשל מקומי וחינוך, בנוסף לתחומי פעילותה המסורתיים ב-IoT, IT, רפואה וארגונים. אנו מגדילים את נתח השוק שלנו בכל הוורטיקלים החדשים שאליהם נכנסנו, וכעת ארמיס היא השחקנית המובילה באבטחת סייבר בכל הקשור ליכולת לראות את כל הנכסים והמכשירים בארגון".

זאת הפעם ראשונה שחברת הגנת סייבר מגיעה לסדרי גודל כאלו, בין היתר כיוון שהיא הראשונה להעניק פלטפורמה אחודה עבור תחומים מגוונים כמו: תשתיות קריטיות – צינורות נפט, תחנות כוח, מים, חשמל; ארגוני בריאות – ארמיס מגנה על בתי החולים הגדולים בעולם, בהם שלושה מתוך חמשת בתי החולים הגדולים בארה"ב; IoT Security; הגנה על מכשירים וניהול החולשות שלהם; גילוי פערי אבטחת מידע בנכסים ומכשירים של הארגון.

בתחום הבריאות, בה ארמיס היא שחקנית מובילה, עומדים ארגוני הבריאות תחת איומים משמעותיים שרק הולכים וגוברים. מאז פרוץ הקורונה הלכה לעולמה לראשונה מטופלת בבית חולים בגרמניה כתוצאה ממתקפת סייבר, הוגשה תביעה נגד בית חולים בארה"ב שתינוקת נפטרה בו כתוצאה ממתקפת סייבר, ובית החולים הילל יפה נאבק עד היום עם השלכות התקיפה החמורה שעבר. הקורונה גם הגבירה את הצורך באבחון, טיפול ואשפוז מרחוק – ובתי החולים ניצבים מול הצורך לאבטח מכשירים שכלל לא נמצאים בשטחם הפיזי, כאשר צורך זה רק יילך ויגדל עם האצת מגמה זו.

אורי בירנבוים, שותף מנהל, OEP: "ארמיס היא החברה המובילה בתעשייה בכל הקשור לנראות ולאבטחת נכסים. אנו עדים לצורך הגדל של ארגונים בפתרונות אחודים, ונלהבים לעבוד עם ארמיס על המשך הצמיחה המואצת של החברה והגנת נכסים בכל העולם".

אנדרו דאן, מנכ"ל OEP: "OEP וארמיס מזהות ערך רב בפריסה מהירה של יכולות אבטחת הנכסים המובילות בתעשייה בכל החברות הגלובליות בפורטפוליו של OEP. אנו מתכננים לנצל את ניסיוננו בתעשיית אבטחת הסייבר כדי לעזור לארמיס גם בהתרחבות מהירה של אבטחת נכסים באמצעות רכישות אסטרטגיות".

ארמיס מדורגת כספקית הפלטפורמה המובילה על-ידי אנליסטים בתעשייה. באמצעותArmis Partner Experience Program  (APEX), החברה משתפת פעולה עם הארגונים המובילים בעולם, בהם Crowdstrike, IBM, Fortified Health, OWC, צ'קפוינט, אקסנצ'ר, Gigamon, Optiv, קאפג'מיני, MCloud, דלויט, Cyvatar ומאות חברות אחרות בעולם. מידע נוסף אודות השותפים הגלובליים נמצא כאן.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?