אסף זוהר מונה לסמנכ״ל מחקר ופיתוח בחברת EverC

אסף זוהר צילום תומר שלום סטודיו תומאס
אסף זוהר צילום תומר שלום סטודיו תומאס

הסטארט-אפ הישראלי EverC, העוסק בתחום הפינטק וניהול סיכוני מסחר ברשת, בניהם פתרונות למניעת הונאות והלבנת הון הודיע על מינויו של אסף זוהר, לתפקיד סמנכ״ל המחקר והפיתוח (VP R&D). בין לקוחותיה של EverC נמצאות ענקיות תחום המסחר המקוון והמוסדות הפיננסיים המובילים בעולם. אסף, בוגר תואר ראשון בביולוגיה ומתמטיקה, בוגר תואר שני במדעי המוח ובעל תואר דוקטור במדעי המוח מטעם האוניברסיטה העברית. בנוסף לתארים אלו, אסף בוגר בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. 

אסף מגיע ל- EverC כשמאחוריו מעל חמש עשרה שנות ניסיון בתחום המחקר והפיתוח. במשך חמש שנים שימש כחוקר באוניברסיטה העברית בשיתוף פעולה עם יוזמת המחקר והפיתוח של חברת Teva שם לקח חלק בפיתוח מודלים לחיזוי ואופטימיזציה של מתן תרופות. לאחר מכן עבד בחברת הסטארט-אפ ״אופטימטה״ בתור מנהל מוצר במטרה לפתח אלגוריתמים למתן טיפול מותאם אישית (Personalized Medicine) לחולי סרטן. לאחר שלוש שנים, עבר לחברת SimilarWeb שם, במהלך 7 שנים, שימש במגוון תפקידים ביניהם כסמנכ״ל מחקר ופיתוח והוביל את פעילות מידענות הנתונים (Data Science) והביג דאטה של החברה. בתום התקופה בחברה, עבר לחברת התוכנה ActiveFence כחבר הנהלה ומוביל תחום הדאטה (Chief Data Officer) להובלת פעילות כריית וניתוח המידע ופיתוח אלגוריתמים לזיהוי התנהגות זדונית ברחבי הרשת. 

גיוסו של אסף מצטרף לשורת גיוסי בכירים ב- EverC. ביניהם, סמנכ"ל המוצר של החברה, ישי פרוינד (לשעבר מנכ"ל eBay ישראל), סמנכ"ל הכספים והאסטרטגיה, אריאל כץ (לשעבר ראש המערך האירופי לפיתוח עסקי ושותפויות בחברת Visa העולמית), וסמנכ״לית משאבי האנוש אילנית שטראוכלר (לשעבר סמנכ״לית משאבי אנוש הגלובלית של חברת Cellebrite). החברה, אשר הודיעה לאחרונה על גיוס של עשרות מפתחים ואנשי טכנולוגיה, מעסיקה כיום כ-150 עובדים בישראל, בארה"ב, באירופה ובסין. החברה ממשיכה בגיוס עובדים נוספים גם בימים אלו.

לדברי אסף זוהר, סמנכ״ל המחקר והפיתוח הנכנס ל-EverC: "ניהול סיכונים ברשת הוא נדבך משמעותי בסחר אינטרנטי עקב נהירת סוחרים ברחבי העולם לתשלום מקוון מה שמוביל את חברות התשלומים וענקיות המסחר לנסות להימנע מקנסות ופגיעה במוניטין עקב שימוש לא חוקי באמצעי תשלום מקוונים וגניבת קניין רוחני. מצאתי ב-EverC הזדמנות אמיתית, שילוב של חדשנות טכנולוגית, צוות מקצועי, והתלהבות גדולה שאפשר לחוש בחברה, באמצעות השילוב שבין הטכנולוגיה שפותחה בחברה להתפתחות איומי הפשיעה ברשת והונאת התשלומים בעולם. אני נרגש להצטרף לחברה חדשנית הנמצאת בשלבי צמיחה משמעותיים ומודה להנהלה על הבעת האמון בי".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?