אטמוסק גייסה 6 מיליון דולר בסבב סיד לפיתוח פלטפורמה לאבטחת סביבות SaaS

צוות החברה צילום אטמוסק
צוות החברה צילום אטמוסק

אטמוסק (Atmosec), סטארט אפ ישראלי המתמחה באבטחת מידע לסביבות SaaS, הודיע היום על יציאה מ- stealth לאחר השלמת גיוס של 6 מיליון דולר בסבב סיד. את הגיוס הובילו גלילות קפיטל פרטנרס ובאטרי ונצ'רס ובהשתתפות המייסדים של Armis, יבגני דיברוב (מנכ"ל) ונדיר יזרעאל (CTO), מייסד ומנכ"ל Wiz אסף רפפורט ועופר בן-נון מייסד משותף ומנכ"ל Talon Cyber.

חיבור שירותי צד שלישי כמו Slack, Salesforce, Google Workplace, ServiceNow ורבים אחרים, חיוני לצמיחת הארגון, אך התרחבות כזו היא לרוב מהירה ובלתי מנוהלת, כך שניטור תוכנה חדשה, ניהול סיכונים הכרוכים בחיבורי אפליקציות וניהול אבטחת הסייבר הופכים לאתגר גדול עבור מנהלי אבטחת מידע וצוותי ה- IT. כיום, כל עובד בארגון יכול להתקין שירותי צד שלישי ובכך ליצור חיבורים חדשים, מה שמוביל לסביבת SaaS קאוטית הנמצאת בגידול מתמיד. ההבדלים בהתנהגות השירותים השונים מהווים כר פורה לפושעי סייבר המנצלים את החיבורים הבלתי מפוקחים הללו, מה שמקשה על מנהלי מערכות המידע להגן כראוי על הארגונים.

אטמוסק נוסדה כדי לסייע לחברות מכל הגדלים להתגבר על אתגר זה. החברה מתמקדת בניתוח החיבורים ובכך מסייעת להבין מה באמת קורה בין מספר רב של שירותי צד שלישי, אילו חיבורים קיימים בארגון ומי מהם מהווים סיכון.

"ארגונים מבוססי ענן וכאלו הנמצאים במעבר לענן מעוניינים לשפר את ההבנה שלהם ולהוכיח שהם בשליטה על סביבת ה- SaaS הצומחת שלהם – לכן הקמנו את אטמוסק", אמר ענר גלמן, מייסד משותף ומנכ"ל אטמוסק. "יש לנו טכנולוגיה ייחודית, ראשונה מסוגה בתעשייה, המתמקדת בהתנהגות פלטפורמות ה- SaaS השונות".

"אנו מזהים טרנד בקרב מומחי אבטחת מידע הנותנים עדיפות לפתרונות הגנת ה- SaaS", אמר קובי סמבורסקי, שותף מייסד בגלילות קפיטל פרטנרס. "אטמוסק פיתחה פתרון המגשר על הפער באבטחת סביבת SaaS שמגן על עסקים המבוססים בענן מפני איומי האבטחה הגדלים על שירותי ה- SaaS".

"ארגונים היום מסתמכים על צמיחה מתמדת במספר אפליקציות ה- SaaS בהם הם משתמשים – כך שמפתיע שלרבים אין עדיין מערכות מתאימות לניהול סיכוני צד שלישי", אמרה עדי דנגוט זוקובסקי, באטרי ונצ'רס. "אטמוסק מספקת פתרון לבעיה קריטית זו בעזרת טכנולוגיה חדשה המאפשרת לארגונים מבוססי ענן לראות טוב יותר את כלל המערכות המחוברות לארגון ומסייעת להקטין סיכונים מצד גורמים חיצוניים המנצלים את השימוש באפליקציות צד שלישי ואת החיבורים הנוצרים בין שירותים אלו".

אטמוסק מספקת פתרונות אבטחת SaaS כדי לסייע לארגונים להגן באופן פרואקטיבי על סביבת ה- SaaS שלהם. החברה מנתחת את החיבורים בין השירותים השונים ומספקת מיפוי אוטומטי, זיהוי אנומליות וסיכונים וכן הגנה אוטומטית ובכך מאפשרת ל- IT להגדיל בבטחה את סביבת ה- SaaS הארגונית. אטמוסק נוסדה בשנת 2021 על ידי עובדים מהראשונים בחברת Armis ענר גלמן, מישה סלצר ושקד גיטלמן והשתתפה בתוכנית הצמיחה של אינטל לסטארטאפים, Intel Ignite. כדי ללמוד עוד כיצד כל השירותים המחוברים שלכם מתנהגים, בקרו באתר או צרו קשר.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?