טופ גרופ רכשה את פעילות SAP B1 של מפתחת מערכת ניהול ארכיון דיגיטלי BarScan

שמוליק מילנר מנכל משותף טופ מערכות. צלם עופר עבודי
שמוליק מילנר מנכל משותף טופ מערכות. צלם עופר עבודי

קבוצת טופ (טופ גרופ) רכשה באחרונה את פעילות חברת BarScan אשר פיתחה מערכת לניהול ארכיון דיגיטלי המובנית במערכת ה-ERP לעסקים קטנים ובינוניים SAP Business One. פעילות BarScan תפעל תחת חברת RELS מקבוצת טופ, המתמחה בפתרונות ליישום והטמעה של SAP Business One. ל-BarScan למעלה מ-120 לקוחות SAP Business One אשר יצטרפו לכ-800 לקוחות SB1 בטופ.

באמצעות מערכת הארכיון הדיגיטלי של BarScan, לקוחות נהנים מניהול מסמכי הארגון ויכולת שליפת המידע הרצוי מכל מקום מתוך מערכת ה ERP. המסמכים מאורגנים בארכיון דיגיטלי מובנה בתוך מערכת ה- ERP עם יכולות של ניהול מחזור חיי המידע ואפשרות לצפייה ושליפה של מסמכי הארגון במסך אחד.

בנוסף, המערכת תומכת באסטרטגיית ניהול מחזור חיי המידע של הארגון ונותנת מענה לדרישות עסקיות מורכבות כמו גם לתקנות רגולטוריות. המידע נגיש למשתמשים ולמקבלי ההחלטות מתוך מערכת SAP Business One ,ללא צורך במערכות חיצוניות. לדוגמה, המערכת הנגישה מאפשרת לאיש השירות המדבר עם הלקוח בטלפון, לפתוח את כרטיס הלקוח ולראות את כל המסמכים, הארגוניים והחיצוניים במסך אחד.

הפעילות של BarScan תחזק את הפעילות של RELS ופעילויות נוספות בתחום ה-ERP שבקבוצת טופ. בקבוצת טופ פועלת שלוש חברות המתמחות ביישום והטמעה של SAP Business One: זיו מערכות עם התמחות בעולם הבניה והנדל"ן, אקסיומה עם התמחות בעולם האוטומוטיב ו- RELS עם התמחות בניהול שרשרת אספקה.

שמוליק מילנר מנכ"ל משותף טופ מערכות, אומר: "לקוחות כל החברות השותפות SAP Business One בקבוצה יקבלו ערך מוסף עם הכנסת ארכיון דיגיטלי מובנה בתוך ה- ERP ויוכלו להינות משיפור ויעול תהליכי תפעול, ניהול, בקרת משימות בארגון, להיפטר מניירת מסורבלת  באמצעות גישה קלה, מהירה וירוקה למידע הארגוני"

טופ גרופ Top Group נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב ובעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בפיתוח, והטמעת תוכנה מתקדמת לארגונים בישראל ובאירופה. עם לקוחותיה של החברה נמנים למעלה מ-1500 ארגונים וחברות בתחומי התעשייה, הנדסה ותשתיות, תקשורת, בנקאות ופיננסים, בטחון, הייטק, רפואה והמגזר הציבורי.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?