חברת Beyon3D חתמה על הסכם לרכישת חברת כידוד הנדסה

beyond3d צילום סיון פרג'
beyond3d צילום סיון פרג'

חברת Beyon3D, שהונפקה בשנה שעברה בתל אביב מדווחת על רכישה אסטרטגית ראשונה. החברה חתמה על הסכם לרכישת חברת כידוד הנדסה בשווי של כ-9 מיליון שקלים, במזומן ובמניות החברה. כידוד הנדסה מתמחה במתן שירותי תכנון, ליווי, ניהול והטמעת פרוייקטים הנדסיים, ובין היתר היא גם העניקה את שירותיה ל-Beyon3D בעת הקמת מפעל הייצור של החברה בישראל.

כידוד הינה חברה צומחת ורווחית, שהוקמה בשנת 2017. לכידוד מעל 40 לקוחות מהמובילות בשוק הישראלי, וכן פעילות עסקית נוספת בחו"ל. ההתמחות של החברה הינה, בין היתר, בעולמות של התעשייה המכאנית (שינוע וטיפול בצובר ומוצקים), תעשייה תהליכית (צנרת וכד'), תעשיית המחצבים, תעשיית המזון, פארמה, ונמלי הים. כידוד מעסיקה כיום כ 25 מהנדסים ויועצים, מתוכם 20 מהנדסים בעלי התמחויות מולטידיספלנריות מגוונות. בכוונת החברה להמשיך את קצב צמיחתה, הגדלת היקף הפרוייקטים והיקפם ההנדסי/כספי ולהרחיב את פעילותה בשנים הקרובות במגוון רחב של מגה פרויקטים בתעשיה.

להערכת Beyon3D, רכישת כידוד הנדסה עולה בקנה אחד עם יעדיה האסטרטגיים של החברה והינה סינרגטית לפעילותה הנוכחית ולתוכניותיה להתרחבות גלובאלית ופריסת מפעלים ברחבי העולם בשנים הקרובות, בין היתר, דרך קיצור לוחות זמנים בהקמת מפעלים, הטמעת מערך תמיכה ותחזוקה במפעלים השונים, וחיסכון בעלויות כוח אדם והכשרתו. כמו כן, לאור הביקוש והדרישות ההולכות וגדלות בתחום פעילותה של כידוד הנדסה, Beyon3D רואה ברכישת כידוד מהלך משמעותי בתהליך החדירה לשווקים חדשים והגדלת היקף הפעילות, הלקוחות, וההכנסות. בכוונת Beyon3D ולהמשיך להפעיל את כידוד הנדסה כחברה בת ייעודית המתמחה בתחומה, תוך שימור הנהלתה, בראשות המנכ"ל והמייסד רועי קניאס למשך 5 שנים לפחות ממועד השלמת העיסקה.

Beyon3D דיווחה לאחרונה על פתיחת מפעלה הראשון  בחיפה, ותחילת שלב הפעלות והרצות של מערכי הייצור. המפעל הוקם תוך שיתוף פעולה מלא עם שותפתה האסטרטגית של החברה, חברת סימנט מקבוצת תעשיות מספנות ישראל. המפעל עתיד לבצע ייצור סדרתי, של עשרות אלפי מ"ר של מוצרי בטון לענף הבניה, כבר במהלך הרבעון הרביעי של שנת 2022, בהתאם לכך, צפויה החברה בשיתוף עם סימנט ובהובלתה, באמצעות התאגיד המשותף, להתחיל בפעילות השיווק והמכירות של מוצרי הקצה של המפעל. המפעל צפוי להוות הוכחה בינלאומית לטכנולוגיה שפיתחה החברה, לקראת קידום משותף של התכנית להקמת 25 מפעלים ברחבי העולם, בו תמשיך לקחת חלק חברת כידוד הנדסה כגוף מבצע.

Beyon3D הינה חברת טכנולוגיות בנייה/רובוטיקה תעשייתית רב-תחומית אשר נוסדה בישראל בשנת 2011. החברה פיתחה מערכת ייצור דיגיטלית חדשנית, המציעה פתרון הוליסטי לייצור מגוון רחב של מוצרי בנייה מבטון. תהליך הייצור המהפכני של Beyon3D משלב סביבת ייצור מבוקרת ומתקדמת הכוללת רובוטיקה תעשייתית, תוכנה וחומרים ייעודיים. טכנולוגית החברה מאפשרת הוזלה משמעותית של ייצור מוצרי הקצה ביחס למוצרים מקבילים בייצור מסורתי.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?