בזק בינלאומי וסרבר פארם השיקו דאטה סנטר בבני ציון

דאטה סנטר בבני ציון צלם נמרוד לוי
דאטה סנטר בבני ציון צלם נמרוד לוי

בזק בינלאומי וסרברפארם תשתיות ישראל חנכו דאטה סנטר בבני ציון אשר הוקם בזמן שיא של 13 חודשים בלבד ובהשקעה גדולה. הדאטה סנטר החדש הוא בהספק של 10.5  מגה וואט ונחשב לאחד המתקנים המתקדמים והמאובטחים בישראל. לקוחות החברה השתתפו באירוע בו יכלו להתרשם מהמתחם אשר מתפרש על שטח של כ-15,000 מ"ר והוקם כמתקן ייעודי ועצמאי המיועד לספק שירותי דאטה סנטר בסטנדרטים בינלאומיים, ולא כחלק מבניין משרדים או מבנה תעשייתי שהוסב לשימוש.

התכנון של מתקן זה שונה מכל חוות השרתים האחרות בישראל: החל מסטנדרט אדריכלי, תכנון הנדסי מתקדם של תשתיות בתוך המתקן כמקובל באירופה ובצפון ארצות הברית, טכניקות קירור יעילות, הספקי חשמל עם יכולת הרחבה במספר שלבים ובהתאם לתחזית הגידול בצריכה, שרידות המערכות ודרכי גישה נוחות ללקוחות להתקנות ציוד IT, אולמות מחשוב לשימוש ייעודי וכלה בשטחים ציבורים רחבים בתכנון קפדני בסטנדרטים שטרם נראו בישראל.

חוות שרתים זו הינה החווה החמישית של בזק בינלאומי בישראל והיא תפעל בנוסף למתקני Data Centers נוספים – שניים בפתח תקווה, אחד בראש העין ומתקן נוסף בתל אביב כך שבסה"כ תספק בזק בינלאומי שירותי אירוח במתקניה בשטח כולל של למעלה מ-7,500 מ"ר. כמו כן, מפעילה בזק בינלאומי שמונה אתרים נוספים ברחבי העולם Pops, המקושרים באמצעות רשת תקשורת בינלאומית מתקדמת המבוססת על הכבל התת ימי של החברה.

רון גלב, מנכ"ל בזק בינלאומי, התייחס להשקת הדאטה סנטר החדש: "עבורנו בבזק בינלאומי זהו יום חג. הצלחנו להקים בשותפות מלאה עם חברת Serverfarm את אחד המתקנים המתקדמים והחדשניים ביותר בישראל בזמן שיא של 13 חודשים בלבד, מתוך הבנה של צרכי השוק ושהלקוחות שלנו מחפשים שטחים פנויים מיידית עבור המידע היקר שלהם. עם השקת העידן החדש של בזק בינלאומי כחברת ICT היברידית עצמאית שמנו לעצמנו כמטרה להתמקד ולהרחיב את השירותים שלנו במנועי הצמיחה המרכזיים כגון דאטה סנטר, תקשורת בינלאומית, אינטרגציה, ענן וסייבר – והשקת המתקן המתקדם בבני ציון היא עוד אבן דרך משמעותית עבורנו כחברה מובילה, מתוך כוונה להמשיך ולהעמיד עבור הלקוחות שלנו את השירותים והפתרונות המתקדמים ביותר בתחום ה ICT".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?