צלזיוס מינתה שני בנקאים בכירים לתפקידי סמנכ"ל

קריפטו תמונת אילוסטרציה צילום pixabay
קריפטו תמונת אילוסטרציה צילום pixabay

צלזיוס, חברת קריפטו המתמחה בשירותי בנקאות והלוואת מטבעות דיגיטליים מודיעה על שני מינויים חדשים. אסליחן דניזקורדרו, לשעבר בכירה בענקית הבנקאות האמריקאית citi group  מונתה לסמנכ״לית התפעול ופראנק ואן אטן, בכיר לשעבר בקבוצת ההשקעות העולמית UBS ימונה לתפקיד סמנכ״ל השקעות של קבוצת צלזיוס.

מייסד החברה וסמנכ״ל התפעול היוצא, דניאל לאון, עובר לתפקיד ראש מערך האסטרטגיה של הקבוצה, האחראי על תרבות וחדשנות ארגונית ויו״ר פעיל של חברת  GK8, אותה צלזיוס רכשה לפניי מספר חודשים בכ-115 מיליון דולר.

צלזיוס הינו יוניקורן קריפטו ישראלי-אמריקאי שלאחרונה הוערך בכ-3 מיליארד דולר, אשר הוקם על ידי שלושה יזמים ישראלים: מנכ״ל הקבוצה, אלכס מישינסקי, דניאל לאון וניוק גולדשטיין. דניזקורדרו ו-ואן טן יתנהלו מול מישינסקי, המנכ״ל, ויוצבו במשרדים האמריקאים של החברה.

בהודעת החברה נמסר כי תפקידה של דניזקורדרו יהיה להמשיך את פועלה של צלזיוס לחיזוק שיטות הניהול והבקרה בכדי להגדיל את אמינות ומהימנות שירות הבנקאות של החברה. ואן אטן, שיהיה אחראי על צוותי ההשקעה והפיננסים של החברה, אמון על הגדלת ההשקעות בנכסים דיגיטליים והתרחבות פיננסית יציבה. 

דניזקורדרו, מצטיינת בית הספר למנהל עסקים של NYU, נבחרה בשנת 2020 על ידי הפורום הכלכלי העולמי כחברת צוות ההנהגה הצעירה של הפורום: ״אני נרגשת להצטרף לקבוצת צלזיוס, המובילה את תעשיית הבנקאות הלא ריכוזית והמטבעות הקריפטוגרפים. אני מביאה איתי שיטות ופעולות של הבנקאות המסורתית שיכולות לסייע לחברה להגיע למטרות רגולטוריות ולהגדיל את יציבות החברה. אני מתרגשת להגיע לתחום חדשני המשלב בין פינטק לבין בנקאות מסורתית".

ואן אטן, בוגר תואר שני בכלכלה ומחקר כלכלי מאוניברסיטת טילבורג ההונלדית, הגיב למינוי ואמר: ״אנחנו משלבים בין ניסיון עומק בתחום הקריפטו לבין ניסיון משמעותי בתחום הבנקאות וההשקעות המסורתי. המטרה שלנו היא להגדיר מחדש את עולם השירותים הפיננסיים. שוק הקריפטו מהווה הזדמנות אדירה להשקעה ומימוש.״

מנכ״ל החברה, אלכס מישינסקי: ״אנחנו רואים מגמת הגירה של כישרונות מתחומי הבנקאות וההשקעות המסורתיים לעולם הקריפטו והנכסים הדיגיטליים״ המגמה שעליה מצביע מישינסקי מדגישה את ״התחממות היחסים״ העולמית בין רגולטורים וגופים מוסדיים לתעשיית המטבעות הדיגיטליים התופחת. מישינסקי ממשיך ואומר כי ״אנחנו מוכנים לשלב הבא בהתפתחות שלנו. שני מינויים אלו, של בעלי המקצוע הטובים והאמינים בעולם הבנקאות יובילו את צלזיוס באמצעות ניסיון ומנהיגות למופת״

דניאל לאון, ממייסדי החברה : ״המינויים הללו מסמנים את ההתרחבות הגלובלית של צלזיוס. אנחנו עושים פעולות שיגדילו את היציבות הפיננסית והרגולציה הפנימית שאנחנו עורכים. צלזיוס מביאה בשורה של סדר והשקעה סולידית בשוק הקריפטו. מינויי הבכירים בארצות הברית הם רק יריית הפתיחה לשורת מינויים נוספת שעתידה לקרות גם בישראל, שבה אנחנו מעסיקים מעל ל-150 עובדים ועתידים לגייס עוד רבים נוספים".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?