אינטגריטי תוכנה משיקה תכנית Citrix Sprinters להכשרה לתחום פתרונות ה-Citrix

ספרינטרים. צילום יחצ מטריקס.jpeg
ספרינטרים. צילום יחצ מטריקס.jpeg

אינטגריטי תוכנה מבית מטריקס השיקה לאחרונה תכנית הכשרה מקצועית לתפקידי Desktop Virtualization Experts שמתמקדת בעולמות התוכן של פתרונות  Citrixופועלת תחת השם Citrix Sprinters. תכנית ההכשרה מיועדת לאנשים מתחום המערכות והתשתיות שנמצאים בתחילת דרכם. הקורס הראשון כולל כעשרה משתתפים ומתקיים לאורך חודש יוני במכללת הייטק ג'ון ברייס. המשתתפים בהכשרה נקלטו כעובדי אינטגריטי תוכנה ומקבלים שכר מלא מהיום הראשון. בתום ההכשרה ה"ספרינטרים" יקלטו בחברות המובילות בישראל כאנשי צוות Citrix.

באינטגריטי תוכנה בחרו לצאת עם תכנית הכשרה Citrix Sprinters לאור המחסור בעובדים העצום שקיים בשוק העבודה לתפקידים בעולמות המחשוב, בדגש על תחומי התשתיות וה-System. תוכנית ההכשרה המקצועית כוללת קורס רשמי של Citrix, מבחן הסמכה בין לאומי CCA-V, התלמדות עם מומחי Citrix מבית אינטגריטי תוכנה וכן קורס השלמה מתקדם, כאשר לרשות כל ספרינטר יעמוד מנטור מנוסה מצוות האינטגרציה של החברה שילווה אותו. עשרת המשתתפים בתכנית הפיילוט הראשונה נבחרו מבין מאות קורות חיים ולאחר ראיונות של עשרות מועמדים.

ארז ברוך, סמנכ"ל טכנולוגיות באינטגריטי תוכנה, אמר: "קיים פער ענק בין מה שחברות מחפשות ברמת הידע, הניסיון והיכולות המעשיות אל מול היצע של מועמדים חסרי ניסיון או ללא הכשרה מקצועית רלוונטית. על זה אמר מארק טוויין – 'כולם מדברים על מזג האוויר, אבל אף אחד לא עושה דבר בנידון'. חברת אינטגריטי תוכנה החליטה להרים את הכפפה ובנתה תכנית הכשרה ייחודית ופורצת דרך בתחום התשתיות. אנחנו סמוכים ובטוחים שזהו רק המחזור הראשון מבין תכניות הכשרה רבות שעוד עתידות להתקיים בעקבותיו. באמצעות תכנית זו אנחנו מתכוונים לעבות את כמות המומחים לפתרונות Citrix שקיימים בישראל ולסייע לארגונים רבים להתגבר על המחסור הגדול בעובדים מיומנים בתחום".

חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה. המוצרים והשירותים מסופקים על ידי החברה למעל מ- 100 ארגונים בישראל והינם במספר תחומים עיקריים: Desktop Virtualization,תקשורת ואבטחת מידע, תשתיות תוכנה ו- System.בשנה האחרונה חברת אינטגריטי תוכנה הקימה את Integrity Academy, הכשרות וסדנאות מקצועיות, וביצעה עד כה מספר סדנאות, לרבות סדנת Okta, BigFix, Citrix ADC (Netscaler) לטובת משתמשי הקהילה הישראלית.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?