קבוצת כתר הטמיעה פתרון גיבוי כשירות בענן Metallic עבור סביבת Office 365

איגור קצורינר צילום מריאנה לוטר
איגור קצורינר צילום מריאנה לוטר

קבוצת כתר בחרה בפתרון גיבוי כשירות בענן והגנת נתונים Metallic  מבית קומוולט להגנת נתוני ה- Office 365. פתרון התוכנה כשירות Metallic נועד לגבות לענן Azure נתונים של אלפי משתמשים בקבוצת כתר הנמצאים ברחבי העולם, העובדים עם יישומי Office 365 כגון: Outlook, Teams, Sharepoint, Onedrive, Office ועוד.

"על אף של- Office365 יש יתירות גבוהה מאוד, דרשנו יכולות גיבוי ושחזור מקיפות. לאחר שבחנו ובדקנו פתרונות מול מספר חברות בחרנו בפתרון Metallic של קומוולט בשל הרמה הגבוהה וגם בשל המחיר ההוגן", אומר איגור קצ'ורינר, מנהל System גלובלי במחלקת ה-IT של קבוצת כתר.

לפי קצ'ורינר, "מצאנו יתרונות בולטים ב-  Metallic Office 365 Backup שלא היו בפתרונות אחרים. לדוגמא, האפשרות לבצע 3 גיבויים ביום אל מול גיבוי בודד בקרב מתחרים, או האפשרות לגבות את נתוני ה- Office 365 או תוכנות SaaS אחרות, הן לענן והן לדאטה סנטר מקומי".

לדברי נגה סהר  מנהלת לקוחות Commercial בקומוולט ישראל, "Metallic  הוא שירות ענן בקטגוריית DPaaS – הגנת דאטה כשירות, המספק שירותי גיבוי ושחזור לכל המידע והנתונים של כל יישומי מיקרוסופט בכתר פלסטיק, כולל תיבות דואר, מסמכים ותקשורת בתוך הצוותים, ומאפשר להם לחסוך זמן רב ודאגה בהקמה ותחזוקת מערך גיבוי. Metallic Office 365 Backup מבטיח שבארגון גלובלי כמו כתר כל הנתונים; כולל תיבות דואר, מסמכים ותקשורת בתוך הצוותים מגובים וניתנים לשחזור ללא בעיות."

אמיר חכימי, מנהל תחום ייצור וקמעונאות במיקרוסופט ישראל:  "אנחנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה המצוין עם קומוולט ועל הבחירה של כתר בפתרון Metallic. מיקרוסופט וכתר שותפות בעשייה מזה שנים רבות ואנחנו בהחלט שמחים להמשיך את השותפות במסע המרשים שחברת כתר מבצעת בשנים האחרונות והמעבר לענן. מיקרוסופט שמה לעצמה למטרה להוביל ארגונים בתהליכי טרנספורמציה ולהביא לשיפור ויעילות עסקית באמצעות הענן שלה."

קומוולט מתמחרת את השירות שלה על פי כמות המשתמשים בלבד ולא על פי כמות המשתמשים והנפח כמו פתרונות אחרים.

כתר, הקבוצה הגדולה בעולם לייצור מוצרי ריהוט גינה, בית ואחסון נוסדה בישראל ב- 1948. הקבוצה מעסיקה כ-6000 עובדים ברחבי העולם ופועלת בכ-100 מדינות. בבכתר ישראל מועסקים קרוב ל-3,000 עובדים. מטה החברה, מרכז החדשנות ומרכזי הפיתוח של כתר נמצאים בישראל, וכך גם 9 מתוך כ-20 מפעליה בעולם.

Commvault היא החברה המובילה בתחום גיבוי נתונים והתאוששות במקרה של פגיעה בנתונים. פתרון ניהול הנתונים המשולב של Commvault מגדיר מחדש את עולם הגיבוי עבור ארגונים מתקדמים בזכות פתרונות המגינים, מנהלים ומנצלים את הנכס החשוב ביותר – נתונים. התוכנה של Commvault, השירותים והפתרונות זמינים דרך החברה ושותפיה העסקיים ברחבי העולם. Commvault מעסיקה למעלה מ- 2,700 עובדים ברחבי העולם. החברה נסחרת בנאסד"ק (CVLT). מטה החברה בניו ג'רזי, ארה"ב. למידע נוסף:  www.commvault.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?