קונטרסט סקיוריטי משיקה תוכנית שותפים רחבה

רם יוניש צילום רמי זרנגר
רם יוניש צילום רמי זרנגר

חברת Contrast Security (קונטרסט סקיוריטי), המפתחת פלטפורמה עבור מפתחים לקוד מאובטח, הכריזה על השקת תוכנית השותפים החדשה שלה, Security Innovation Alliance (SIA) – אקו-סיסטם גלובלי של חברות אינטגרציה, ספקי ענן, ערוצי הפצה ויצרני טכנולוגיה. בנוסף, קונטרסט סקיורטי תתמקד בבניה והרחבה של שותפויות עם אינטגרטורים, ספקי טכנולוגיה ויצרני תוכנות עצמאיים (ISVS).

המטרה של תכנית השותפות היא לספק ללקוחות החברה חיבור טבעי, נוח ופשוט בין הפלטפורמה לאבטחת אפליקציות של קונטרסט לבין פתרונות של השותפים שלה בצורה כזו שהערך המשותף שלהם יהיה גבוה משמעותית מהשימוש בכל אחד מהפתרונות בנפרד. בין השותפים בתוכנית, מספר חברות סייבר סקיוריטי ישראליות, כמו: Orca, BLST, Wiz, Cycode, Legit, Wib, Ermetic, Cloudwize, Protectonce, NoName, Scribe כמו גם מספר חברות בינלאומיות מובילות כגון : GitLab Inc., Amazon, AWS, מיקרוסופט ו- VMware. בשבוע שעבר ביקר בישראל סטיב וילסון, סמנכ"ל המוצרים של החברה ונפגש יחד עם רם יוניש, מנהל פעילות שיתופי הפעולה והרכישות של החברה באירופה וישראל, עם השותפים והלקוחות של החברה בישראל.

״נדהמתי מכמות ואיכות הסטארטאפים הישראלים וההובלה העולמית שלנו בסגמנט אבטחת הענן, אמר רם יוניש, מנהל קונטרסט ישראל ותוכנית השותפים ב-EMEA. "לאחר שנתיים של הובלת מוצר ה- serverless, בעקבות הרכישה של cloudessence על ידי קונטרסט סקיוריטי, התבקשתי לסייע בהקמת פעילות השותפים של החברה. מהמיפוי הראשוני של חברות הטכנולוגיה המובילות בעולם בתת סגמנטים כגון: CNAPP, API security, Supply chain security וכדומה, היה ברור שישראל היא מעצמה עולמית ופה צריך לשים את הפוקוס. בהמשך הופתעתי לראות את הבגרות והבשלות של החברות, כאשר כולן ללא יוצא מן הכלל הבינו את החשיבות והיתרון בשיתופי פעולה טכנולוגיים והצטרפו אלינו לתוכנית השותפים״.

בן גודמן, סגן נשיא בכיר לפיתוח תאגידי ושותפויות אסטרטגיות בקונטרסט סקיוריטי, אמר: "אנו מבינים כי ארגונים אינם יכולים להסתמך על פתרון אבטחה בודד כדי לספק הגנה מלאה ללקוחותיהם מפני איומי הסייבר שהולכים ומתעצמים. זו הסיבה שחיוני לייצר אינטגרציה טכנית חזקה בין הכלים בהם משתמשים מפתחים, אנשי דבאופס, וצוותי אבטחת המידע. חברת קונטרסט כבר ביצעה השקעות משמעותיות בהשקת תכנית SIA ובניית האקו-סיסטם, כולל צוות מהנדסים, ממשקים וכלים. אני מאמין כי שותפות טכנולוגית מתחילה באינטגרציה טכנית, וכי תוכנית השותפים החדשה תשנה את הדרך בה לקוחות ירחיבו את מערכי אבטחת המידע שלהם".

תוכנית ה- SIA והשותפויות שקונטרסט משיקה, מספקת לשותפים אינטגרציה קלה, מבוססת API חדשים ומודרניים עם פלטפורמת Contrast Secure Code, ובנוסף תאפשר ללקוחות להשיג את היתרונות הבאים:

שימוש בפתרונות החברה בצורה בטוחה וכחלק מתוכנית אבטחת אפליקציות (AppSec) רחבה יותר.

שיפור יכולות אבטחת המידע, והקטנת הסיכון הקשור להטמעת קוד חדש וטכנולוגיות AppSec.

חיזוק האמון והביטחון בטכנולוגיות וקוד שכבר הוטמעו והינם חלק מהמערכת והמוצר ב-production.

Contrast Security עוסקת באבטחת קוד לאפליקציות (Application security). באמצעות Contrast, צוותי פיתוח, דבאופס ואבטחת מידע יכולים לשחרר קוד בטוח יותר במהירות וביעילות לאורך כל מחזור חיי הפיתוח (SDLC) כנגד מתקפות הממוקדות באבטחת אפליקציות (AppSec). החברה שהוקמה ב- 2014 על ידי שחקנים מוכרים בתעשיית אבטחת הסייבר, ביניהם ג׳ף וויליאמס, אחד המייסדים של ארגון OWASP, נועדה להחליף פתרונות AppSec מסורתיים שאינם מסוגלים להגן ביעילות על ארגונים בסביבות פיתוח מודרניות ותהליכי פיתוח קצרים ומהירים.

למידע נוסף –  https://www.contrastsecurity.com/

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?