מאסטרקארד עורכת כנס סייבר קריפטו ראשון בישראל

mastercard צילום יחסי ציבור
mastercard צילום יחסי ציבור

מאסטרקארד בשיתוף מעבדת FinSec Innovation, יערכו כנס סייבר קריפטו ראשון בישראל בעולמות הסייבר והפינטק ובו יוצגו בין היתר את ההזדמנויות והסיכונים העומדים בפני השחקנים השונים בשוק ובכדי לאפשר ליזמים להתחבר עם בכירים של מאסטרקארד ולסייע לצמיחה של סטארט-אפים מקומיים.

למאסטרקארד, אשר הינה שחקן משמעותי בעולמות אלה, פתרונות חדשניים בתחום ולאחרונה הכריזה החברה שתאפשר רכישת NFT בשקלים באמצעות כרטיס האשראי.

השתתפות בכנס הקריפטו תאפשר למשתתפים לגשת לאקוסיסטם המוצרים, השותפים והלקוחות של החברה ותעניק הזדמנויות להשתלב עם תוכניות החדשנות של מאסטרקארד.

במסגרת הכנס בו ישתתפו בכירים רבים בעולמות הקריפטו, NFT, סייבר, שוק ההון והון סיכון יציגו גם שש חברות סטארטאפ שנמצאות בשלב של אחרי גיוס פוסט סיד או סבב A או B ועם התאמה מוכחת של מוצר לשווקים המתמקדים בנכסים דיגיטליים, ארנקים, מטארוורס, NFT ובלוקצ'יין  את הטכנולוגיות בפני בכירי החברה על מנת לבנות גשר לשיתופי פעולה, השקעות והסכמים.

בכנס שיערך ביוני ישתתפו בין היתר חברות פינטק, סייבר, בתי עסק, מומחי קריפטו מישראל ומהעולם, אנשי ממשל ורגולציה, חברות הבנקים וכרטיסי האשראי, רשויות אכיפת החוק, רשות המיסים וקהילת המשקיעים.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?